R7-370 vs RX-460 ?

Anakartın yanında 80 liralık MSI DS B1 mouse hediye geliyordu (aynı fiyata geliyordu) o yüzden bu anakartı tercih ettim
Hem işlemci hem ekran kartı performansı önemli benim için 1 sene sonra yazılım programlarını kullanmaya başlayacağım. Büyük ihtimal RX 470 Alacağım zaten 1080P de oynuyorum 4GB yeterlidir diye düşünüyorum.Herkese teşekkür ederim

Tabi ki Rx 460. İşlemciyi almadıysanız i5 yapıp Rx 470 alabilirsiniz.

RX 460 öneririm. Ancak İ7 6700 gibi bir işlemciye yakışmaz. :) Bu yüzden biraz HD 530 ile idare edin derim. Bu sırada da daha yüksek bir ekran kartı için para biriktirmiş olursunuz.

keşke işlemciden kısıp ekrna kartına yönelseydin :/

O işlemcinin 470'den aşağısı dengi değildir. Mümkünse para biriktir öle al. Bunun haricinde ne 370 nede 460 o işlemciye yakışmıyor. Ferrariye LPG takmış gibi olursun.

Anakartı H110M alıp RAM'i 8GB alsaydın RX 480 ile mutlu mesut yaşardın.

Anakartı düşük tutabilirdin mesela. O anakartların hepsi göz boyama. H110M alabilirdin ama olsun yine de.

RX 460 şuan ki R7 370 ve GTX 950'nin yerini kaptı ve tahtına geçti. :) Bu yüzden RX 460 daha almak daha mantıklı.

Arkadaş belki de işlemci gücüne ihtiyaç duyan uygulamalar çalıştırıyor. yorum yapmadan önce amacını sorsaydık daha doğru yorum yapılabilirdi.

Zannetmiyorum. İş için alınan bir bilgisayarda GAMİNG anakart biraz mantıksız geldi bana.

Haklısınız 2133 MHZ bellek de saçma olur ancak arkadaşın amacını öğrenip doğru cevap vermek daha mantıklı olur.

RAM'i EXTREME MOD ile 2400MHZ ye çıkartım yazmayı unutmuşum RAM 2400 MHZ hem oyun hem program kullanacağım için dengeli bir sistem kuramadım açıkçası ama RX470 ile sistemi bir nebze dengeleyeceğimi düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı