R7 3700 ve RTX 3070 sistemde "BT yöneticiniz bu uygulamanın çeşitli alanlarına erişimi sınırladı" hatası

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Sistem özellikleri:
Palit RTX 3070 gamingpro 8 GB OC ekran kartı | MSI Gungnir kasa | AOC 27" 2K 144Hz monitör | Corsair 750W Gold PSU | AMD Ryzen 7 3700X 3.60GHz işlemci | MSI B450M Mortar Max 4133MHz OC AMD anakart | 1 TB NVMe Samsung EVO Plus 970 SSD | 4TB SanDisk HDD | Team T-Force Vulcan TUF 2*16 GB RAM.

Okul için Microsoft Team'sı kullanıyoruz. Edu postasını PC'ye girdikten sonra "kurumunuzun bilgisayarınızı kontrol etmesine izin veriyor musunuz" gibi bir yazı çıkmıştı düşünmeden evet dedim. Ondan sonra zorla 6 haneli pin girdirtti ve şimdi de Windows Defender silmesin diye dosya eklenilen yere giremiyorum girmeye çalışınca başlıktaki yazı çıkıyor. Yanlışlıkla verdiğim izni nasıl kaldırabilirim? Bilen biri söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Edu posta adresinin işletim sistemine erişmesine ve kontrol etmesine izin vermişsin. Teknik olarak işletim sistemin şuanda bir okul bilgisayarı gibi... Kullanıcı hesaplarından hesabını kaldırıp yeni bir hesap oluşturman ya da bu posta adresini hesabından kaldırıp ilişkilendirmesini kapatman gerekli. Windows Logo/Ayarlar/Hesaplar kısmından gerekli ayarlara ulaşabilirsin.

Edu posta adresinin işletim sistemine erişmesine ve kontrol etmesine izin vermişsin. Teknik olarak işletim sistemin şu anda bir okul bilgisayarı gibi... Kullanıcı hesaplarından hesabını kaldırıp yeni bir hesap oluşturman ya da bu posta adresini hesabından kaldırıp ilişkilendirmesini kapatman gerekli. Windows Logo/Ayarlar/Hesaplar kısmından gerekli ayarlara ulaşabilirsin.

Teşekkürler kaldırınca artık istediğim ayarlara girebiliyorum.

Geri
Yukarı