Çözüldü "BT yöneticiniz bu uygulamanın çeşitli alanlarına erişimi sınırladı"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vatan Savaş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün biraz bilgisayarımda teknik aksaklıklar olduğunu düşünüp Wındows 1803'e yükselttim. Virüs taraması yapmak vb. amaçlarla Wındows Defender, Hesap Koruması, Güvenlik Duvarı ve Ağ korumasına girdiğimde:

BT yöneticiniz bu uygulamanın çeşitli alanlarına erişimi sınırladı.png

Böyle bir yazıyla karşılaşıyorum bu Windows'un bir yazısı mıdır ya da bir virüsten mi kaynaklıdır? Aydınlatırsanız sevinirim.

Kod:
Your IT Administrator has restricted access to some areas of this app and the item you tried to access is not available. Contact IT Helpdesk for more information.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar >Sağ Tık > Yönet > Kullanıcı Hesapları SS alıp atar mısınız ? (Kişisel Bilgileri sansürleyin)

Kusura bakmayın, hangi kafa ile yazmışım bilmiyorum isminizi okumadan pardon tekrardan... Yine de dediğimi yaptınız mı ?

Kusura bakmayın, hangi kafa ile yazmışım bilmiyorum isminizi okumadan pardon tekrardan... Yine de dediğimi yaptınız mı ?

Dediklerinize kulak astım ve baktım. Zaten VATAN adlı kullanıcı, tek şekilde yanında hiçbir kullanıcı olmadan duruyor.
Kullanıcı gruplarında Administrator grubuna Vatan kullanıcısını da ekleyin ve sonucu paylaşın.

Zaten Administrator grubuna ekli bulunmakta.
@Predator Titan ne düşünüyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı