R7 3700H GTX 1650 RDR 2 kasıyor

GTA CI GENÇ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımın özellikleri şunlar:
  • AMD Ryzen 7 3700h.
  • GTX 1650.
  • 8 GB RAM.
Eskiden oyun kasmıyordu ama artık kasmaya başladı. Neden böyle oluyor? Çözümü nedir? Ekran kartı güncellemelerinin hepsini yaptım. Windows Update güncellemelerini yaptım. Ne yaparak sorun çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Ekran kartınız yanmaz yanlış bilgi veriyorsunuz. Eğer çok yüksek sıcaklıklara gelirse bilgisayar kendini kapatır. Ve Laptoplarda ortalama sıcaklık 88 90 arasıdır zaten. Eğer çok yüksek soğutmalı bir model değilse.

Yüksek sicaklikliklarda yanma ihtimali bulunmaktadır. Ortalama sıcaklık 88-90 değildir.😀

Evet dediğim bilgi, üst seviye soğutması olmayan laptoplar için geçerlidir. Ve yanmaz ekran kartı dediğim gibi sadece PC kendini kapatır. Ayarlarıyla oynamazsanız tabii.

Evet dediğim bilgi, üst seviye soğutması olmayan laptoplar için geçerlidir. Ve yanmaz ekran kartı dediğim gibi sadece PC kendini kapatır. Ayarlarıyla oynamazsanız tabii.

Neden güldünüz anlamadım. Gerçi sizin gibi bilgi almayıp kendi bildiğini okuyanlar oldukça bu ülke daha zor gelişir.

Son düzenleme:

Neden güldünüz anlamadım. Gerçi sizin gibi bilgi almayıp kendi bildiğini okuyanlar oldukça bu ülke daha zor gelişir.

Dostum.

Dostum fazla sıcaktan ötürü lehim bağlantıları arası kopukluklar meydana gelebilir bu yüzden yanabilir. Bu arada laptoplar da ortalama sıcaklık 88-90 değildir. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı