R7 3700U laptop Cyberpunk 2077 oynatır mı?

Abdullah7

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp db1096nt
Ryzen 7 3700u
16gb RAM
512gb SSD
85EA Anakart
Ryzen 7 3700U.
8 GB+8 GB RAM.
720p Very Low şekilde kaç FPS alırım?
FSR var mı oyunda?
Ryzen Controller gibi uygulamalarla işlemci TDP 25-30W yapacağım. Üstünü yapınca anlık donmalar oluyor ancak FPS cidden artıyor. Bu sorunu çözebilir miyim?

Hocam "Can You Run It" gibi sitelerden kontrol edebilirsiniz ya da YouTube'da testleri vardır muhtemelen. Benim iyimser tahminim minimum ayarlarda 30FPS. Eğer gamepadiniz varsa bence bence 30FPS'ten çok rahatsız olmazsınız.
O sitelerde tüm ekran kartları yok sanırım, bazılarını test etmiyorlar stokta olmayanları, çok eskileri vesaire.

Hocam "Can You Run It" gibi sitelerden kontrol edebilirsiniz ya da YouTube'da testleri vardır muhtemelen. Benim iyimser tahminim minimum ayarlarda 30FPS. Eğer gamepadiniz varsa bence bence 30FPS'ten çok rahatsız olmazsınız.
30fps yeterli benim için.

O sitelerde tüm ekran kartları yok sanırım, bazılarını test etmiyorlar stokta olmayanları, çok eskileri vesaire.
Orasi tam bir sonuç vermiyor.

Ben de öyle düşünüyorum ancak bir ihtimal işte...

O tarz sitelere güvenmeyin. Ayrıca %1 değerleri 10 FPS falan olacağı için oldukça rahatsız olacaktır.

Doğru, alacağınız FPS'i söyleyemiyor ama aklınızda bir fikir oluşması için kontrol edilebilir. Dediğim gibi bence en iyi referans YouTube testleri

TEST

Yeni konular

Geri
Yukarı