R7 3700U sistem rrr sesi çıkardı ve kapandı

Qualcomm Atheros QCA9377 Wi-Fi adaptöründe sorun var. Sürücüsünü güncelleyin.

Uyarıların çoğunluğu ağ problemleriyle ilişkili.
Baş şüpheli ise Atheros QCA9377.

VirtualBox ya da VMWare yazılımıyla alakalı uyarı var, şimdilik kaldırın.

Başka bir şeye rastlamadım.

Qualcomm atheros QCA9377 Wi-Fi adaptöründe sorun var. Sürücüsünü güncelleyin.

Uyarıların çoğunluğu ağ problemleriyle ilişkili.
Baş şüpheli ise atheros qca9377.

VirtualBox'ya da VMware yazılımıyla alakalı uyarı var, şimdilik kaldırın.

Başka bir şeye rastlamadım.

Sürücüyü nasıl kurarım?

Dökümanı okudum.

Öncelikle: mehmeLAPTOP-KML43CCISystemKeybu cihaz size ait Lenovo modelli bir cihaz.

Microsot Client büyük ihtimalle EBA Zoom kullandınız veya EBA sayfası açıktı. Zaten konuya demişsiniz.

@KojiroHyuga04 Hocam size ek olarak:

Lenovo servisi ve Defender Güncellemesi yaziyor log içinde bunlara bir bakın sonra powertroubleshoting olayları başlıyor zaten.

Dökümanı okudum.

Öncelikle: mehmeLAPTOP-KML43CCISystemKeybu cihaz size ait Lenovo modelli bir cihaz.

Microsot Client büyük ihtimalle EBA Zoom kullandınız veya EBA sayfası açıktı. Zaten konuya demişsiniz.

@KojiroHyuga04 Hocam size ek olarak:

Lenovo servisi ve Defender Güncellemesi yaziyor log içinde bunlara bir bakın sonra powertroubleshoting olayları başlıyor zaten.
Hocam onları aslında gördüm. Ama görülen uyarıların yüzde 80 civarı ağ problemi ile alakalıydı.
Bunu çözmeye dair bir çözüm önerisi sundum.

Hocam onları aslında gördüm. Ama görülen uyarıların yüzde 80 civarı ağ problemi ile alakalıydı.
Bunu çözmeye dair bir çözüm önerisi sundum.

Sürücüyü indirdim klasöre çıkarttım Aygıt Yöneticisi'nden sürücüyü kurmaya çalışırken bu sürücü kurulu yazdı.

Donanım Kimliği verir misiniz? Update Catalogue üzerinden verelim sürücüyü daha günceli varsa.

Atheros aygıtının kimliğini istiyorum.

Geri
Yukarı