R7 3700U single channel sistem düşük FPS veriyor

ozkens

Hectopat
Daha fazla  
Ryzeb 7 3700U, RX Vega 10 ve 8 GB RAM Acer laptopum var ama giriş seviyesi oyunlarda bile düşük FPS alıyorum. Bunun sebebi RAM'in single channel mı olması? Çünkü bilgisayarın oyun testlerine baktığımda çoğu oyunu rahat oynatıyor. RAM artırımı yaparsam iş çözülür mü? Ya da slot eklenebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Dual Channel RAM yapmanız gerek hele işlemci AMD ise.
hocam ekstra 1 slot daha varmış ama bir 8gb ram daha eklesem gerçekten sorun düzelir mi? Bu hali ile bile oyunları açması gerekmez mi? İnternetteki oyun testlerine baktığımda bile gta 5'i 30-40 fps ile oynatıyor. Benim ETS 2'yi 20 fps ile oynamam problem değil mi?

Hocam ekstra 1 slot daha varmış ama bir 8 GB RAM daha eklesem gerçekten sorun düzelir mi? Bu hali ile bile oyunları açması gerekmez mi? İnternetteki oyun testlerine baktığımda bile GTA 5'i 30-40 FPS ile oynatıyor. Benim ETS 2'yi 20 FPS ile oynamam problem değil mi?

Hocam, ekran kartı driverleri vb. sürücülerin güncelliğine bakın.

Hocam, Dual Channel RAM yapmanız gerek hele işlemci AMD ise.
hocam ekstra 1 slot daha varmış ama bir 8gb ram daha eklesem gerçekten sorun düzelir mi? Bu hali ile bile oyunları açması gerekmez mi? İnternetteki oyun testlerine baktığımda bile gta 5'i 30-40 fps ile oynatıyor. Benim ETS 2'yi 20 fps ile oynamam problem değil mi?
Hocam, ekran kartı driverleri vb. sürücülerin güncelliğine bakın.
hepsi güncel

Yeni konular

Geri
Yukarı