R7 3700X İşlemciye Anakart Önerisi

Seriler farklı yalnız, sıcaklık farkı oluşması doğal değil mi? İşlemci güç beslemesi daha kararlı anakart b550. yanlış mı biliyorum?

Sadece B450 Tomahawk Max olsa hadi neyse de B550M Bazooka ve VDH Wi-Fi'dan da daha kötü sonuçlar veriyor. Bir de 3950X 4.3 GHz OC testinde işlemciyi kısıtlayan 2 anakarttan biri. Diğeri de B350 Tomahawk. Yani en kötü sonucu veren B550'lerden biri. O sebeple önermedim.

Ben aslında model özelinde sormadım, B550 anakartlar chipset olarak ve işlemci güç beslemesi açısından daha iyi değil mi diye sormuştum. B550'nin VRM soğutması iyi olan bir modeli bütçe dahilindeyse alınabilir bence. Mesela aşağıdaki anakart sizce de iyi değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu inceleme yararlı olur, MSI B550M Bazooka ve B550M PRO-VDH WIFI'nin VRM tasarımı çok iyi.

b343e429d5edc46efd785531609a3579.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu inceleme yararlı olur, MSI B550M Bazooka ve B550M PRO-VDH Wi-Fi'nin VRM tasarımı çok iyi.

Eki Görüntüle 643149

Bunlar ucuz mobolar için karşılaştırma. Bunun 140-160 dolar arası mobolar için karşılaştırma videosu yeni yüklendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı