R7 3700X RTX 2080 Ti donma takılma sorunu

UmutSavci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2080 Ti ve Ryzen 3700X.
3200 MHz 16 GB 3000 MHz 16 GB var.

2 Gün açık kalınca, bir takılıyor kasadan reset atmak zorunda kalıyorum neden ki acaba. Yeni format atıldı orijinal W10.

'Specifiaction' orada önerilen veyahut tavsiye edilen en düşük anlamında kullanılmış.
Hatta ilk çıktığı zaman '3.Nesil işlemciye 3200MHz altı alsak sıkıntı olur mu?' gibi konular görüyorduk.
Specifications sadece özellikler anlamına geliyor hocam benim bildiğim başka bir anlamı yok. En düşük gibi bir ibarede belirtmemişler sitede.

Konuyu kirletmek istemiyorum ama neyse.
Umarım tam bakmışsınızdir anlamına çünkü şartname ve en düşük gereksinimleri karşılayan anlamında kullanılıyor.
Ben zaten tam emin değildim başka bir anlama geldiğinden sadece benim bildiğim kadarıyla demişim. Konuyu kirletecek ne var ki? Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır yanlış bildiğimi düzeltmezseniz öğrenemem tabii ki.

Ben zaten tam emin değildim başka bir anlama geldiğinden sadece benim bildiğim kadarıyla demişim. Konuyu kirletecek ne var ki? Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır yanlış bildiğimi düzeltmezseniz öğrenemem tabii ki.
Evet bilmemek değil öğrenmemek ayıp ama bildiğinizi sanıp yanlış bilgiyle konulara yorum yapıyorsunuz. Bu da insanları yanlış yönlendiriyor. KESİN bilgi sahibi değilseniz yorum yapmamak en doğrusu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı