R7 3700X sistem güncelleme

zeuxbtw

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an kulandığım bilgisayarı güncellemek istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
AMD Ryzen 7 3700X
NVIDIA GeForce GTX1650
MSI A320M-A Pro
XPG 8 GB 3200 MHz RAM (iki adet)

Sistemi 2-3 yıldır kullanıyorum biliyorum sistem çok dengesiz ama uyguna bulabildiğim bütün parçaları takmıştım.
Şimdi ise neyi ne ile değiştireceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an kulandığım bilgisayarı güncellemek istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
AMD Ryzen 7 3700X.
NVIDIA GeForce GTX1650.
MSI A320M-A Pro.

Sistemi 2-3 yıldır kullanıyorum biliyorum sistem çok dengesiz ama uyguna bulabildiğim bütün parçaları takmıştım.
Şimdi ise neyi ne ile değiştireceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

Bütçe nedir?

Sistem özelliklerim:
AMD Ryzen 7 3700X.
NVIDIA GeForce GTX1650.
MSI A320M-A Pro.

Hocam sisteminiz idare edecek durumda şahsi tavsiyem parça parça olarak DDR5 sisteme geçmek.

Öneriniz var mı?

Elinizdekini satip 0 RTX4060 ya da 2. elden 3080 bakabilirsiniz. Ama benim onerim RAM anakart islemci satip DDR5 gecmek olur. Sebebi ise ileride ekran karti yukseltirken sadece butceye uygun ne onu secersiniz. Darbogazdir vs dusunmezsiniz.

Geri
Yukarı