R7 3700X Sisteme RTX 3000 Serisi Takılır mı?

eamrb

Centipat
Merhaba arkadaşlar, yeni çıkacak olan RTX 3000 serisi ekran kartları ile ilgili kafam bayağı karışık. Elimdeki sisteme uyar mı hiç bilmiyorum, ayrıca 1080p'de darboğaz olur diyenler var. İşim 3D animasyon olduğundan dolayı oyun oynamak için toplamıyorum, render için topluyorum. 2K-4K çözünürlüklerle pek işim olmuyor. Bu darboğaz olayı doğruysa bana etki eder mi? Tabii arada bir oyun oynayabilirim. :D

Sistemim:
Anakart: ASUS TUF B450M PRO GAMING
RAM: Crucial 16 GB 3000MHz Ballistix Sport
İşlemci: Ryzen 7 3700X (yeni alacağım anakarta uyumlu sanırım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yeni çıkacak olan RTX 3000 serisi ekran kartları ile ilgili kafam bayağı karışık. Elimdeki sisteme uyar mı hiç bilmiyorum, ayrıca 1080P'de darboğaz olur diyenler var. İşim 3D animasyon olduğundan dolayı oyun oynamak için toplamıyorum, render için topluyorum. 2K-4K çözünürlüklerle pek işim olmuyor. Bu darboğaz olayı doğruysa bana etki eder mi? Tabii arada bir oyun oynayabilirim. :D

Sistemim:
Anakart: ASUS TUF B450M PRO GAMING
RAM: Crucial 16 GB 3000MHz Ballistix Sport
İşlemci: Ryzen 7 3700X (yeni alacağım anakarta uyumlu sanırım)

Darboğaz olmasın istiyorsan 3060 fakat eğer ben 2K'da oynayacağım diyorsan 3070.

1080pde kuşkusuz olacaktır,fakat oyun için alınmıyorsa şu an uygun fiyatlı 2070s falan da tercih edilebilir,gaming için üretiliyor çoğu kart sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı