Ryzen sisteme HD 3000 serisi ekran kartı takılır mı?

Backinaflash

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda madencilikte Ryzen işlemcilerin önem kazanacağını bu yüzden elimizi çabuk tutmamız gerektiğini okudum. Bu yüzden ekran kartı olmadan sistemin diğer parçalarını toplamak istiyorum şimdiden. Eski bilgisayarımın ekran kartı HD 3000 serisi. Yeni toplayacağım sisteme bu ekran kartını takarsam sıkıntı yaşar mıyım?

@Silinen üye
@Jira
@Cihatinan

Sizin de zamanınızı çalmak gibi olmasın ama gerçekten çok merak ettiğim bir konu. Bir başka çözüm ise görüntü sağlayacak 50 liralık bir ekran kartı almak olur diye düşünüyorum. Duruma göre böyle bir ekran kartı önerirsiniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda madencilikte Ryzen işlemcilerin önem kazanacağını bu yüzden elimizi çabuk tutmamız gerektiğini okudum. Bu yüzden ekran kartı olmadan sistemin diğer parçalarını toplamak istiyorum şimdiden. Eski bilgisayarımın ekran kartı HD 3000 serisi. Yeni toplayacağım sisteme bu ekran kartını takarsam sıkıntı yaşar mıyım?

@Silinen üye
@Jira
@Cihatinan

Sizin de zamanınızı çalmak gibi olmasın ama gerçekten çok merak ettiğim bir konu. Bir başka çözüm ise görüntü sağlayacak 50 liralık bir ekran kartı almak olur diye düşünüyorum. Duruma göre böyle bir ekran kartı önerirsiniz sevinirim.
HD 3000 serisi takılır da video izlerken bile kasar. Ayrıca madencilikte işlemcinin hiç bir önemi yok. Madencilik de o kadar çok kişi işe girdi ki her an patlayabilirmiş. Ben mining rig kurcaktım vazgeçtim. Onun yerine direk bitcoin aldım.

Zaten görüntü için kullanmayı düşünüyordum. Eğer çok şanslı olursak Mining kartları iyi bir çıkış yapar da biz de istediğimiz kartları alabiliriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı