R7 3800 sistemde "DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf barkı

Kilopat
RAM
32 GB
SSD veya HDD modeli
Adata XPG SX8200 Pro
Ekran kartı
RTX 3070
Anakart
Asus PRIME B550-PLUS
İşlemci
R7 3800
Merhaba DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER mavi ekran hatası alıyorum.
Minidump dosyam:
Yardımcı olabilir misiniz hocam @KojiroHyuga04

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben boşuna mı uğraş verdim? Elimden geleni yaptım zaten sizin için.

En sonunda servise donanımlarınızı garantiye gönderin demiştim, düşündünüz mü göndermeyi?

Merhaba hocam hayır siz de çok fazla uğraştınız 2 aydır uğraşıyorsunuz zaten yanlış anlamayın. Sadece bu tarz hatanın HDD'den kaynaklandığını söylemiştiniz HDD'yi söktüm test ettim yine mavi ekran aldım. RAM'leri test ettim 2 kere Memtest86 ile temiz çıktı. Ekran kartini 10 dakikalık FurMark testine soktum mavi ekran vermedi. Gözden kaçırdığınız bir şey olabilir belki diye diğer mavi ekran analizi yapan hocaları da etiketlemek istedim ancak zaten bu hafta sonu dediğim gibi kasayı götüreceğim.
Hangi donanımın arızalı olduğunu bilmediğimden dolayı hepsini birden gönderemeyeceğim. Belki de SSD bozuktur hiçbir fikrim yok SSD sağlığı %96 gözüküyor. zaten dün de sistemi kapatırken sistem kendini yeniden başlattı. minidump klasörünü kontrol ettim yine dump kaydetmisti

Ben boşuna mı uğraş verdim? Elimden geleni yaptım zaten sizin için.

En sonunda servise donanımlarınızı garantiye gönderin demiştim, düşündünüz mü göndermeyi?

Bilgisayarı götürdüm hocam ancak herhangi bir parçasında sorun olmadığını söylediler ancak bugün yine üst üste mavi ekran aldım. @KojiroHyuga04
Dosyalar;

Merhaba hocam hayır siz de çok fazla uğraştınız 2 aydır uğraşıyorsunuz zaten yanlış anlamayın. Sadece bu tarz hatanın HDD'den kaynaklandığını söylemiştiniz HDD'yi söktüm test ettim yine mavi ekran aldım. RAM'leri test ettim 2 kere Memtest86 ile temiz çıktı. Ekran kartini 10 dakikalık FurMark testine soktum mavi ekran vermedi. Gözden kaçırdığınız bir şey olabilir belki diye diğer mavi ekran analizi yapan hocaları da etiketlemek istedim ancak zaten bu hafta sonu dediğim gibi kasayı götüreceğim.
Hangi donanımın arızalı olduğunu bilmediğimden dolayı hepsini birden gönderemeyeceğim. Belki de SSD bozuktur hiçbir fikrim yok SSD sağlığı %96 gözüküyor. Zaten dün de sistemi kapatırken sistem kendini yeniden başlattı. Minidump klasörünü kontrol ettim yine dump kaydetmisti.

Bilgisayarı götürdüm hocam ancak herhangi bir parçasında sorun olmadığını söylediler ancak bugün yine üst üste mavi ekran aldım. @KojiroHyuga04
Dosyalar;

@Bora Dere hocam müsait olduğunuzda bakar mısınız? Sisteme NotMyFault ile mavi ekran mı verdireyim? Nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olun aylardır uğraşıyorum :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı