R7 4800H laptop alınır mı?

Arkadaşımda 4800H ve RTX 2060 var. Bende de 10875H ve RTX 2060 var. Render programlarında ortalama aynı performansı veriyor. Bazı programlarda o geçiyor. Bazılarında benimki.

Hahahahaha, internetten benchmark bakıyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hahahahaha, internetten benchmark bakıyormuş.
Adam yazılım programları kullanacak. Oyun konusunda 10750H civarı performans alıyor. Her şey oyun değil güzel kardeşim.

Daha geçen gün alan birine denk geldim. Hala aynı performans devam ettiğini söyledi ve ben de öyle düşünüyordum zaten.
İnternetteki tüm testler yalan oldu, benchmark skorları yalan oldu ama senin tanıdık ve senin düşüncen CPU'nun performansını ortaya koydu. Anladım, iyi forumlar...

İnternetteki tüm testler yalan oldu, benchmark skorları yalan oldu ama senin tanıdık ve senin düşüncen CPU'nun performansını ortaya koydu. Anladım, iyi forumlar...
Bana önce 10875H'la denk olduğunu sonra da başka işlemci benchmarkı atan sen mi bana bunu söylüyorsun? :D
Attığın makalede de belirtildiği gibi tek çekirdekli performansta Intel'den geride ve de ben sana 9.nesille denk olan benchmark attım. İnanmak sana kalmış.

Bana önce 10875H'la denk olduğunu sonra da başka işlemci benchmarkı atan sen mi bana bunu söylüyorsun? :D
Aynen denk yazmışım zaten okuma sorunun da var onu da anladık. Fanboylar çok sinir bozucu oluyorsunuz.

Konunun başında işlemci gücü temelli uğraşlar olduğunu belirtmiş. İş kısmında AMD daha iyi bir performans sunuyor ve daha az ısınıyor aynı soğutma içerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı