R7 4800H laptop alınır mı?

Bizzat kullanıcısıyım kardeşim. 10875H daha çok ısınıyor ve performans olarak 4800H seviyesinde. Daha önce 4900H 10980H seviyesinde dediğim zamanda linç yemiştim.
Fanboyluğun anlamı yok. 3 farklı i7 (i7 4790K, i7 8700F, i7 10875H) kullandım fanboy olmak gerekirse benim olmam lazımdı.

Aynen denk yazmışım zaten okuma sorunun da var onu da anladık. Fanboylar çok sinir bozucu oluyorsunuz.
Hahahahahaha, neyse "hakaretvari" bir şey söylememem lazım, siz ki tartışma lordları sizin mükemmel beyninize bir laf bile gelse hemen raporluyorsunuz, ban yiyince de mesaj yazamadığımdan dolayı kendinizi haklı buluyorsunuz. Her fırsatta Intel'in batacağını, AMD'nin alınması gerektiğini ve kendim de bir AMD kullanıcısı olarak Intel fanboyuyum değil mi, aynen. @mirsady adlı gereksiz arkadaşla 2 saattir 10875H ile denk olduğunu söylediniz fakat benim benchmarktan sonra ne hikmetse 10750H'a döndünüz. @mirsady adlı arkadaşımız kendisinden ve arkadaşından örnek verdi, ben de örnek gösterince laf söyledin. Komiksiniz.
Bizzat kullanıcısıyım kardeşim. 10875H daha çok ısınıyor ve performans olarak 4800H seviyesinde. Daha önce 4900H 10980H seviyesinde dediğim zamanda linç yemiştim.
Fanboyluğun anlamı yok. 3 farklı i7 (i7 4790K, i7 8700F, i7 10875H) kullandım fanboy olmak gerekirse benim olmam lazımdı.
Bunu @Dryus arkadaşına da söylesene hahahahahaha.

Herkesin kendi kararı ama bence AMD. Bu arada @eneserdogan.
download.jpg

@eneserdogan
S ve J'nin kadim dostluğu çok eskiye dayanır. Bir gün uzak dünyada eski zamanlarda birbirine rakip iki köy varmış. Bir köyde S ve ailesi, diğer köyde J ve dostları varmış. Bir gün iki köy arasındaki gerginlik giderek artmış. Öyle ki bu iki köy arasında ev, bahçe yakmalara kadar uzamış. İlk köyden yani S nin yaşadığı köyden bir kişi J'nin yaşadığı köye gelmiş. Bu duruma bir son vermeye çalışmış. Fakat J'nin yaşadığı köydeki halk S'den gelen kişiyi idam etmiş. Bunun üzerine J'nin yaşadığı köy savaşa hazırlanmış. İki tarafta birbirlerinin köyüne ajanlar yollamış. Savaş günü gelip çattığında ise S ailesinin adına savaşa gitmeye karar vermiş. J ise dostlarıyla çarpışmaya karar vermiş. İlk saldırıyı S'nin yaşadığı köy yapmış. J'nin dostlarından bir tanesi ise bu saldırıda ölmüş. J ve arkadaşları onun için bir cenaze bile hazırlayamamışken saldırıya geçmeye başlamış. Savaş 1 hafta sürmüş. İki köy de fazlasıyla zararda çıkmış. Kazanılanlar ve kaybedilenlerin arasında açık bir ara olduğu bu savaşın son damlaları gelmiş. J bir arkadaşı ile kalmış. S ise ailesini korumak adına hala hayattaymış. İki tarafta dinlenirken J arkadaşıyla konuşmaya başlamış. Arkadaşı " Bu savaşı saldırarak veya savunarak kazanamayız. İki tarafın da anlaşması gerekiyor." demiş. S ise ailesiyle konuşmuş ve J'nin arkadaşının önerisinde bulunmuşlar. Ertesi gün savaşın bitmesi gereken gündü. Bir taraf galip olacaktı. Fakat J öne çıkarak iki köy arasındaki savaşta yüksek seslerle bağırmaya çalışmış. "Savaşı bitirelim dostluk kuralım!" fakat kimse onu duymak istememiş. S ise J'nin çığlıklarına karşılık vererek ona katılmış. Savaşta iki köy de farklı köylerden iki kişinin beraber olduğunu görünce savaşı durdurmuş. Onların seslerine kulak vermişler. İki köy de verilen kayıplardan muzdarip olup savaşı bitirme kararı almış. J dostları anısına S'nin olduğu köye bir anıt yaptırmış. Bu anıt bu savaşın unutulmaması için zaman boyunca orada kalmış. İşte böylelikle S ve J'nin kadim dostluğu başlamış.
Evet... Yine tartışmaya girdiğim bir kişi ve mesajı. Anlıyorum, sizi de anlıyorum merak etme.

Hahahahahaha, neyse "hakaretvari" bir şey söylememem lazım, siz ki tartışma lordları sizin mükemmel beyninize bir laf bile gelse hemen raporluyorsunuz, ban yiyince de mesaj yazamadığımdan dolayı kendinizi haklı buluyorsunuz. Her fırsatta Intel'in batacağını, AMD'nin alınması gerektiğini ve kendim de bir AMD kullanıcısı olarak Intel fanboyuyum değil mi, aynen. @mirsady adlı gereksiz arkadaşla 2 saattir 10875H ile denk olduğunu söylediniz fakat benim benchmarktan sonra ne hikmetse 10750H'a döndünüz. @mirsady adlı arkadaşımız kendisinden ve arkadaşından örnek verdi, ben de örnek gösterince laf söyledin. Komiksiniz.

Bunu @Dryus arkadaşına da söylesene hahahahahaha.
10750H gördüm diye onu attım. Komik olan sensin. Laptop'larda termal durumdan dolayı bir süre sonra işlemci kendini frenlemeye başlar. Bilmiyorsan diye söyleyeyim dedim. 4800H iş kısmında bu konuda öne çıkıyor. Oyun konusunda ise bu bütçede 10875H'lı bir laptop bulamazsın aynı özelliklerde. Konu bu kadar basit. Kafanızı çalıştırın azıcık. Hahahahahahahaha!

ASUS TUF modelse, kronik ısı ve ses sorunu var yani hiç bulaşmayın ve ekran kartı da çok düşük model ama sadece işlemci için aldığınızı var sayarsak, 4800H iyi işlemci fakat ASUS TUF laptoplar kötü.

ASUS TUF modelse, kronik ısı ve ses sorunu var yani hiç bulaşmayın ve ekran kartı da çok düşük model ama sadece işlemci için aldığınızı var sayarsak 4800H iyi işlemci fakat ASUS TUF laptoplar kötü.
Bahsettiği fiyatta ve özelliklerde Lenovo Legion gördüm muhtemelen ona diyor.

Bahsettiği fiyatta ve özelliklerde Lenovo Legion gördüm muhtemelen ona diyor.
ASUS TUF modelse, kronik ısı ve ses sorunu var yani hiç bulaşmayın ve ekran kartı da çok düşük model ama sadece işlemci için aldığınızı var sayarsak, 4800H iyi işlemci fakat ASUS TUF laptoplar kötü.
10750H gördüm diye onu attım. Komik olan sensin. Laptop'larda termal durumdan dolayı bir süre sonra işlemci kendini frenlemeye başlar. Bilmiyorsan diye söyleyeyim dedim. 4800H iş kısmında bu konuda öne çıkıyor. Oyun konusunda ise bu bütçede 10875H'lı bir laptop bulamazsın aynı özelliklerde. Konu bu kadar basit. Kafanızı çalıştırın azıcık. Hahahahahahahaha!
Benim kendi yaptığım araştırmalara göre 10750h ile oyunlarda hemen hemen aynı performansı alıyordu. Core sayısı beni etkilediği için 4800H'a dönmek istedim. 10875hdan iş anlamında daha güçlü oyun anlamında daha geride. AMD yazılım için daha düşük kod derleme süresi vesaire diye sunuyor diye bildiğim için AMD tabanlı araştırma yapıyordum ve ne yazık ki ekonomik durum sebebiyle intel laptoplar da aynı fiyatlarda. Dediğim laptop:
Detaylı bilgi:
Evet... Yine tartışmaya girdiğim bir kişi ve mesajı. Anlıyorum, sizi de anlıyorum merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı