ASUS laptop R7 4800H RTX 2060 vs R7 4800H GTX 1660 Ti

Fiyatına göre bazı eksiklikleri görmezden gelinebilir.
Hocam videoyu baştan sona izledin mi bilmiyorum ama bazı eksiklikler görmezden gelinebilir dediğin şey havalandırma sisteminde cihaz rahat hava almasın ve kısa ömürlü olsun diye yapılan çakallıklar. Asus burda alt segment ürün çıkarmakla, kasti olarak ürünün ömrünü kısaltmak ve kullanıcıyı kazıklamak terimini karıştırmış, sırf bu nedenle asus markası gözümde zarar gördü ve msı alacağım. Bu eksiklik değil düzenbazlık. Bilerek havalandırma çıkışı kapatılmış laptopta daha az hava alsın ve ısı degerlerı yuksek cıksın dıye.

ı
Hocam videoyu baştan sona izledin mi bilmiyorum ama bazı eksiklikler görmezden gelinebilir dediğin şey havalandırma sisteminde cihaz rahat hava almasın ve kısa ömürlü olsun diye yapılan çakallıklar. Asus burda alt segment ürün çıkarmakla, kasti olarak ürünün ömrünü kısaltmak ve kullanıcıyı kazıklamak terimini karıştırmış, sırf bu nedenle asus markası gözümde zarar gördü ve msı alacağım. Bu eksiklik değil düzenbazlık. Bilerek havalandırma çıkışı kapatılmış laptopta daha az hava alsın ve ısı degerlerı yuksek cıksın dıye.
Isı değerleri iyi görünüyordu videoda. Gpu sıcaklığı vardı.
Msi ile karşılaştırması 2-3 dereceydi
Şimdi Asus ta alınmaz mı ?

Hocam videoyu baştan sona izledin mi bilmiyorum ama bazı eksiklikler görmezden gelinebilir dediğin şey havalandırma sisteminde cihaz rahat hava almasın ve kısa ömürlü olsun diye yapılan çakallıklar. ASUS burada alt segment ürün çıkarmakla, kasti olarak ürünün ömrünü kısaltmak ve kullanıcıyı kazıklamak terimini karıştırmış, sırf bu nedenle ASUS markası gözümde zarar gördü ve MSI alacağım. Bu eksiklik değil düzenbazlık. Bilerek havalandırma çıkışı kapatılmış laptopta daha az hava alsın ve ısı degerlerı yuksek cıksın dıye.

Isı değerlerini azaltmak için undervolt yapılamaz mı?

ı

Isı değerleri iyi görünüyordu videoda. Gpu sıcaklığı vardı.
Msi ile karşılaştırması 2-3 dereceydi
Şimdi Asus ta alınmaz mı ?
uzun omurlu olacağını sanmıyorum ben, yapılan testler hangı oda sıcaklıgında yapılıyor bılmıyoruz, ama yaz sıcagında senın evınde makine iyi hava almayınca 97 dereceleri görürse yada bir şekilde arıza verırse , verdiğin parayada yazık olur, ben 2 sene kullanayım yeter dıyıp alıyorsan alınır ama daha uzun ömürlü olmayacaktır bence.

Geri
Yukarı