R7 5700G sistem için anakart ve PSU önerisi

• Konuyu başlatan AHkn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 159
Öneriyorsan öner, önermiyorsan alınmaz deme. Alınmaz diyorsun, öner diyorum öneremiyorsun... 10k bütçe var da ben mi önermiyorum kardeşim? 3K bütçesi var, 3 bine alabileceği daha iyi ATX anakart varsa öner. Önermeyeceksen de kalabalık yapma.

Tamam kardeşim sen haklısın 😅.

Tamam kardeşim sen haklısın 😅.
Hâlâ geçiştirmeye çalışıp dalgaya alıyorsun. Dostum öneri yapar mısın artık seni bekliyorum? Bak alınmaz dedin, ben de sana diyorum ki tamam alınmazsa öner diyorum. Sen de lafı dolandırıp duruyorsun hâlâ. Önerecek misin, önermeyecek misin? Önermeyeceksen niye boş boş şeyler yazıp uzatıyorsun ki? 3.000 TL'ye ATX anakart önermeni bekliyorum.

Hâlâ geçiştirmeye çalışıp dalgaya alıyorsun. Dostum öneri yapar mısın artık seni bekliyorum? Bak alınmaz dedin, ben de sana diyorum ki tamam alınmazsa öner diyorum. Sen de lafı dolandırıp duruyorsun hâlâ. Önerecek misin, önermeyecek misin? Önermeyeceksen niye boş boş şeyler yazıp uzatıyorsun ki? 3.000 TL'ye ATX anakart önermeni bekliyorum.

Bende sana önereceğim demedim brom, 1K para biriktirip veya üstüne koyup ATX almasını söyledim, anlamayacak kadar... Neyse dostum saygılar diliyorum, iyi akşamlar.

Ben de sana önereceğim demedim brom, 1K para biriktirip...
Bu mantıkla kimse mATX anakart almasın o zaman. Adamın 3K parası var. Ki her mATX anakart kötü de değil, attığım anakart giriş/orta seviyede iyi bir model ve kullanacağı işlemci için de fazlasıyla yeterli olacak.

Daha yüksek bütçesi olsa daha iyi anakart tavsiye ederiz. Bütçesi o diye onu önerdik. Alınmayacak bir durum yok, alınır. Bugün hazır sistemlerin %95'inde mATX anakart var. Hiçbir hazır sistemi almayalım o zaman.

Geri
Yukarı