R7 5700G sistem parçaları uyumlu mu?

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
Kasa:
SSD:
O B550 anakarta ben de bakmıştım hocam da sitesinde
1670768504229.png

şöyle bir kısım vardı. Burada aklıma takılan şey: Ryzen 5000 serisi yazıyor ama 4000'de yazdığı gibi "4000 g serisi" değil de direkt "Ryzen 5000 serisi" yazıyor. 5000 g işlemciler için BIOS güncellemesi yapmam gerekirse elimde eski Ryzen işlemci de yok ve servise vermekle de uğraşmak istemediğimden bu kartı elemiştim. Şimdi bu kart direkt olarak 5700G ile çalışıyor mu yoksa BIOS güncellemesine filan ihtiyacım var mı? Bunu ürünü alacağım satıcıya sormam gerekiyor mu?

Bu da bir seçenek kendin özelleştirebilirsin ekran kartı da var içinde 6 çekirdek işlemci kullanırım ekran kartı olsun diyorsan bir bakmanı tavsiye ederim.
Bakacağım, teşekkürler.

Bu da bir seçenek kendin özelleştirebilirsin ekran kartı da var içinde 6 çekirdek işlemci kullanırım ekran kartı olsun diyorsan bir bakmanı tavsiye ederim.
Ekran kartı takılı olmadan fiyatı 9000 lira.

Ekran kartı takılı olmadan fiyatı 9000 lira.

Kanka zaten sisteminde ekran kartı olsun diye bu sistemi attım sen kafanda ekran kartı istemiyorum diyorsan parçaları kendin al ama ekran kartı fena değil 1080p için bunun bir de monitörü var o da bir maaliyet yani.

Kanka zaten sisteminde ekran kartı olsun diye bu sistemi attım sen kafanda ekran kartı istemiyorum diyorsan parçaları kendin al ama ekran kartı fena değil 1080p için bunun bir de monitörü var o da bir maaliyet yani.
Attığınız sistemde ekran kartı yok.

İşlemci:
Anakart:
RAM(2X):
Kasa:
SSD:
Hocam attığınız anakart mı daha iyi yoksa bu mu:

Epey sitesinde Gigabyte B550M DS3H'ın puanı daha yüksek sizin attığınıza kıyasla. Bir de işlemciye OC yapabilir miyim bu anakartlarla?

Yeni konular

Geri
Yukarı