R7 5700G Tray alınır mı?

3ir

Hectopat
Tray ile soğutuculu versiyonlarin arasinda 350TL bir fark var. İşlemciyi tray olarak alip yaninda soğutucu almak daha mantıklı olur mu? Zaten içinden AMD'nin en kötü soğutucusu çıkıyor alüminyum blok bakir bile degil ve cok ince.

Oyun oynayacaksanız 5600G alabilirsiniz. 5700G'nin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Genellikle soğutucu çıkmıyor.

Hocam ileride ekran karti eklerim diyorum ama APU bana yeter bile. Zaten hangisini alacagima karar verirken actigim konuda herkes 5600G önerdi. Aradaki cekirdek farki için 1500TL odemek istiyorum değmeyeceğini ben de biliyorum ama uzun süre sonra yeni bir bilgisayar alıyorum o yüzden işlemcinin 5600G'ye göre dusuk F/P olmasini cok onemsemiyorum.

5600G alsam ekipmanlari 1 ay daha erken alirim ama 5700G istiyorum.

Hocam ileride ekran karti eklerim diyorum ama APU bana yeter bile. Zaten hangisini alacagima karar verirken actigim konuda herkes 5600G önerdi. Aradaki cekirdek farki için 1500TL odemek istiyorum değmeyeceğini ben de biliyorum ama uzun süre sonra yeni bir bilgisayar alıyorum o yüzden işlemcinin 5600G'ye göre dusuk F/P olmasini cok onemsemiyorum.

5600G alsam ekipmanlari 1 ay daha erken alirim ama 5700G istiyorum.
Tek çekirdek sayısı farkı yok. Grafik işlemcisi daha güçlü ve çekirdek saat hızları daha yüksek. Arada 1500 TL'lik fark var mıdır tartışılır ama size kalmış.

Geri
Yukarı