R7 5700X için 3000TL'ye kadar sıvı soğutma önerisi

Hypno

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Normalde aklımda Arctic Liquid Freezer II 360mm olanı almak vardı fakat kendisi bir anda kayboldu stoklarda yok. O yüzden A-RGB olanını almaya karar verdim fakat bu fiyatlarda daha iyi alternatifi mevcutsa neden olmasın diye düşündüm. Buna alternatif olarak aklımda Lian Li galahad 360mm vardı o da yok satışta. Başka alternatifler var mı yoksa direkt üstteki metinde yazdığım gibi Arctic Liquid Freezer II 360mm A-RGB olanını alayım mı? Kasam Phanteks P600s. 280mm olanlar yeter mi ne düşünüyorsunuz?

Normalde aklımda Arctic Liquid Freezer II 360mm olanı almak vardı fakat kendisi bir anda kayboldu stoklarda yok. O yüzden A-RGB olanını almaya karar verdim fakat bu fiyatlarda daha iyi alternatifi mevcutsa neden olmasın diye düşündüm. Buna alternatif olarak aklımda Lian Li galahad 360mm vardı o da yok satışta. Başka alternatifler var mı yoksa direkt üstteki metinde yazdığım gibi Arctic Liquid Freezer II 360mm A-RGB olanını alayım mı? Kasam Phanteks P600s.
Artict alabilirsin.

P600s gibi bir kasaya sorunsuz sığacağını düşünüyorum.

Daha yeni Zoomflow 360XT ile bir 5700X'in montajını yaptım, AIDA'da 55 dereceydi :D. Arctic LF almana gerek yok, overkill bence. Zoomflow 360XT modelini alıp geçebilirsin bence, ışıklandırma olarak da hoşuna gidecektir. İçinden splitterlar ve kontrolcü de çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı