R7 5700X için sıvı soğutma önerisi

2000₺'yi alıp çöpe atmak = lc 120 almaktır.

İlle de sıvı soğutma dersen.

Bu iki ürün iyiydi.

@serkanbutun0101 2.el ilanı açmak işinize yarayabilir burada satmaya çalışmayın.

Bu iki ürün iyiydi.

@serkanbutun0101 2.el ilanı açmak işinize yarayabilir burada satmaya çalışmayın.
Özür dilerim msj sayım yeterli değil.

Bu iki ürün iyiydi.

Bende Corsair 240mm alıcaktım fakat stokda kalmamış artık onu beklerim sanırım

Özür dilerim msj sayım yeterli değil.
Hocam bir sorum var MSI MAG CORELIQUİD 240mm soğutucu nasıldır bir bakarmısınız

Bende Corsair 240mm alacaktım fakat stokda kalmamış artık onu beklerim sanırım.

Sıvı soğutma gereksiz.

Ben sıvıdan havaya geçtim boştaki değerler farksız, yükte ise 4-5 derece oynadı. Size çıkarabileceği pompa sorunlarını radyatör sorunlarını düşünün derim. Ben 3 kere yolladım bir kere pompa, sonra radyatör en son da da ürünü değiştirdiler.

Sıvı soğutma gereksiz.

Ben sıvıdan havaya geçtim boştaki değerler farksız, yükte ise 4-5 derece oynadı. Size çıkarabileceği pompa sorunlarını radyatör sorunlarını düşünün derim. Ben 3 kere yolladım bir kere pompa, sonra radyatör en son da da ürünü değiştirdiler.
Hocam ben uzun süre pc nin başında bekliyorum/ açık bırakıyorum ondan dolayı sıvınsoğutma almak istiyorum

Hocam ben uzun süre PC'nin başında bekliyorum açık bırakıyorum ondan dolayı sıvı soğutma almak istiyorum.

Asıl o zaman hava soğutma daha mantıklı.

İçerisindeki sıvı yavaş yavaş ısınacak fanlar yavaş yavaş hızlanmaya başlayacak en sonda da neden bu kadar sesli diyeceksiniz.

Ki ben sesinden ilallah etmiştim o kadar sessiz oldu ki sistem hayal edemezsiniz.

Sizin kararınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine de bu videoyu izleyin derim oradaki sıvı soğutma piyasada bulacağınız en iyi sıvı soğutmalardan biridir.

Geri
Yukarı