R7 5700X için 4070 vs 4070 Super

Amazon.com.tr ya bunu alacağım ya da hıcam Amazon.com.tr bunu belki duruma göre Amazon.com.tr bu da olabilir hocam 4070'ler 2 fanlı 7900 GRE 3 fanlı.

Kasa en fazla 39 cm destekliyor, ilk attığınız MSI olur. İkinci attığınız MSI da olur.3. attığınız Sapphire da olur.

Kasa en fazla 39 cm destekliyor, ilk attığınız MSI olur. İkinci attığınız MSI da olur.3. attığınız Sapphire da olur.

Benim tercihim Sapphire'dan yana olurdu. Bu muhtemelen son mesajım attığım ürünleri kendin de enine boyuna araştır, 1 aydan fazla bekliceksen burayada yazabilirsin. Söylediğim PSU ve kasanın kronik sorunu var mı bak. Söylediğim ekran kartını da araştır marka yüzünden sıkıntı çıkmasın geçerli sebep bulamazsan gönlün rahat rahat al geç. Konunun çok dışına çıktık bütün Technopat Sosyal'den özür dileriz.

Benim tercihim Sapphire'dan yana olurdu. Bu muhtemelen son mesajım attığım ürünleri kendin de enine boyuna araştır, 1 aydan fazla bekliceksen burayada yazabilirsin. Söylediğim PSU ve kasanın kronik sorunu var mı bak. Söylediğim ekran kartını da araştır marka yüzünden sıkıntı çıkmasın geçerli sebep bulamazsan gönlün rahat rahat al geç. Konunun çok dışına çıktık bütün Technopat Sosyal'den özür dileriz.

Hocam tercihiniz RX 7900 GRE'dan yanamı olur yani 3 fanlı olandan? Neden tercihiniz?

Tercihimin nedeni daha düşük fiyata daha yüksek performans vermesi. Bir bilgi daha ekleyem kasaya anakartınız uyumlu.

Hocam 7900 GRE diyorsanız 7900 GRE alacağım hem daha ucuz ve 3 fanlı bir de 1920 1080 monitörüm sıkıntı olur mu? Cidden 4070 Super bütçemi çok aşıyor büyük ihtimal bende 7900 GRE almaktan yanaydım bir arkadaş şey demişti AMD ekran kartı mı alınır deyip moralimi bozmuştu

Tercihimin nedeni daha düşük fiyata daha yüksek performans vermesi. Bir bilgi daha ekleyem kasaya anakartınız uyumlu. 7900 XT de bakabilirsiniz.

Hocam 7900 XT dediğiniz kart 44 bin TL Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC TUF-RX7900XTX-O24G-GAMING 24GB GDDR6 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com hatta daha pahalı bütçemin 2 3 katı neredeyse yanlış kart önermiş olabilir misiniz?

Hocam 7900 GRE diyorsanız 7900 GRE alacağım hem daha ucuz ve 3 fanlı bir de 1920 1080 monitörüm sıkıntı olur mu? Cidden 4070 Super bütçemi çok aşıyor büyük ihtimal bende 7900 GRE almaktan yanaydım bir arkadaş şey demişti AMD ekran kartı mı alınır deyip moralimi bozmuştu.

Hocam 7900 XT dediğiniz kart 44 bin TL Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC TUF-RX7900XTX-O24G-GAMING 24GB GDDR6 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com hatta daha pahalı bütçemin 2 3 katı neredeyse yanlış kart önermiş olabilir misiniz?

Evet yanlış önermişim, işlemci güçlüyse sıkıntı yaşatmaz. Sıkıntı yarabilir inceliyorum.

Evet yanlış önermişim, işlemci güçlüyse sıkıntı yaşatmaz.

Hocam şimdi bitiriş kısmına gelelim seninde onaylarını alıp KASA PSU EKRAN KARTI işlemcim AM4 Ryzen 7 5700X Ana Kartım MSI B450M Pro VDH Max anakartım ve ekran kartı kasaya uyucak değil mi? Ekran kartı ve işlemci çalışma konusunda bir sıkıntı yaratır mı? Monitörüm ViewSonix VX 2468 165 Hz 1920 1080

Hocam şimdi bitiriş kısmına gelelim seninde onaylarını alıp KASA PSU EKRAN KARTI işlemcim AM4 Ryzen 7 5700X ana kartım MSI B450M Pro VDH Max anakartım ve ekran kartı kasaya uyucak değil mi? Ekran kartı ve işlemci çalışma konusunda bir sıkıntı yaratır mı? Monitörüm viewsonix VX 2468 165 Hz 1920 1080.

Maelesef yapıyormuş hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı