R7 5700X & RTX3060 Ti sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

mecem

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim:
ASUS RTX 3060 Ti.
AMD Ryzen 7 5700X.
Gigabyte GA-A520M h
Neo Forza 2x8 GB 3000 MHz.

Bu bileşenlerle birlikte oynadığım hangi oyun olursa olsun düşük FPS alıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

SSD sağlığına Crystaldiskinfo ile bakar mısınız? Paylaştığınız site güvenilmez ve sosyalde yasaklı bir sitedir.
Yine de oyun içi değerleri paylaşırsanız daha kesin bir cevap verebilirim. Ayrıca en kısa sürede güç kaynağını değiştirin. Sistemi riske atmaya gerek yok.
Böyle diyor.

Bir format çek.
Bu cevabı bir bilgisayarcıdan daha aldım fakat arkadaşlarım işe yaramaz dediler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    70,9 KB · Görüntüleme: 30
Yaptım bitti oyuna girdim denedim eskisine göre daha iyi ama yine acayip fazla bir fark yok 300 un altına düşmedi biraz daha deneyeceğim tekrar yazacağım.

Yaptım bitti oyuna girdim denedim eskisine göre daha iyi ama yine acayip fazla bir fark yok 300 un altına düşmedi biraz daha deneyeceğim tekrar yazacağım.
Çok iyi durumda değil halen 200 fpslere kadar düşüyor en düşük ayarlarda.Ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Yaptım bitti oyuna girdim denedim eskisine göre daha iyi ama yine acayip fazla bir fark yok 300'un altına düşmedi biraz daha deneyeceğim tekrar yazacağım.

Çok iyi durumda değil halen 200 FPS'lere kadar düşüyor en düşük ayarlarda. Ne önerirsiniz?

Ya RAM'de sorun olabilir 3000 MHz darboğaz yaratır al Adata XPG red 3600 MHz 2 tane 8'lik.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı