R7 5700X sisteme B550 - X570 anakart önerisi

Harici ses kartı ile duyduğunuz seste farklılık olmaz diye biliyorum.
Doğrudan anakarta bağladığınız zaman farkı hissedersiniz.

Fark var hocam normal jack ile Logitech G335 kulaklığımı anakarta taktığımda bariz ses azaliyor hayperx Cloud 2 ile gelen ses kartını USB olarak anakarta takıyorum ve Logitech G335'i de hayperx n ses kartına takıyorum sesin kalitesi yükseliyor

Fark var hocam normal jack ile Logitech G335 kulaklığımı anakarta taktığımda bariz ses azaliyor hayperx Cloud 2 ile gelen ses kartını USB olarak anakarta takıyorum ve Logitech G335'i de hayperx n ses kartına takıyorum sesin kalitesi yükseliyor
O ne ya öyle. :) İlginç bir yöntem uygulamışsınız.
Ben ondan bahsetmiyorum zaten demek istediğim şu yeni anakarta geçtiğinde senin harici ses kartı ile duyduğun sesin kalitesi değişmeyecek. Çünkü sen harici ses kartı taktığında anakartın ses kartını kullanmıyorsun zaten.
Ama doğrudan jak ile bağladığında duyduğun ses kalitesi artar.
Bu arada neden Cloud 2 kullanmıyorsunuz?

O ne ya öyle. :) ilginç bir yöntem uygulamışsınız.
Ben ondan bahsetmiyorum zaten demek istediğim şu yeni anakarta geçtiğinde senin harici ses kartı ile duyduğun sesin kalitesi değişmeyecek. Çünkü sen harici ses kartı taktığında anakartın ses kartını kullanmıyorsun zaten.
Ama doğrudan jak ile bağladığında duyduğun ses kalitesi artar.
Bu arada neden Cloud 2 kullanmıyorsunuz?

Yeni anakarta gecince jak ile kullanacağım G335'i kullanma nedenim Realtek'te ses seviyesini yükarı çekebiliyorum Cloud 2 de bu secenek yok normal harici ses kartı devreye girdiği için

Geri
Yukarı