R7 5700X sisteme uygun EFI yapma

hennyumut

Hectopat
Yer
Konak, İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 7600x,
Anakart: Asus Rog Strix B650E-F,
Bellek: Kingston DDR5 CL40 6000MHz
Ekran Kartı: Asus Rog Strix RTX 4070ti
Meslek
Memur
Merhaba 2. sistemim için uygun bi' Config dosyası oluşturmak için saatlerdir uğraşıyorum fakat bir türlü bir çözüme ulaşamadım. Sonoma, Ventura ve Monterey kurulumları yaptım hepsinde internette bulduğum, kendim yaptığım ve sistemime en uygun hazır verilen Config'leri kullandım fakat hiçbir fayda alamadım. Hem sistemim çok fazla çökme yaşıyor hem hiçbir donanımım olduğu gibi çalışmıyor. Sistem bilgilerimi aşağıda verdim. EFI için uygun bir Config hazırlamamda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler şimdiden. İyi günler.

• Anakart: ASUS ROG STRIX B550-F Gaming (Wi-Fi olmayan sürüm)
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X.
  • Ekran kartı: ASUS Radeon RX 580, 8 GB.
  • 1 TB SSD, 16 GB 3000 MHz RAM.

Merhaba 2. sistemim için uygun bi' Config dosyası oluşturmak için saatlerdir uğraşıyorum fakat bir türlü bir çözüme ulaşamadım. Sonoma, Ventura ve Monterey kurulumları yaptım hepsinde internette bulduğum, kendim yaptığım ve sistemime en uygun hazır verilen Config'leri kullandım fakat hiçbir fayda alamadım. Hem sistemim çok fazla çökme yaşıyor hem hiçbir donanımım olduğu gibi çalışmıyor. Sistem bilgilerimi aşağıda verdim. EFI için uygun bir Config hazırlamamda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler şimdiden. İyi günler.

• Anakart: ASUS ROG STRIX B550-F Gaming (Wi-Fi olmayan sürüm)
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X.
  • Ekran kartı: ASUS Radeon RX 580, 8 GB.
  • 1 TB SSD, 16 GB 3000 MHz RAM.

Sizin için hazırladığım EFI'yi kullanın.

Ayrıca klasörü indirdikten sonra WinRAR ile klasöre çıkartmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı