R7 5700X vs i7-12700h

tamamdır hocam sizin önerdiğniz kasayı beğendim zaten onuda alınacaklar listesine ekledim peki anakart güzel mi eyer istiyorsanız pcnin bileşenlerini atayım ona göre değerlendirin (psu değiştirebilirim):

tamamdır hocam sizin önerdiğniz kasayı beğendim zaten onuda alınacaklar listesine ekledim peki anakart güzel mi eyer istiyorsanız pcnin bileşenlerini atayım ona göre değerlendirin (psu değiştirebilirim):

birde hocam önerdiğiniz kasa ve hocam asus kini değiştiririm büyük ihtimal psu yu. ve hocam önerdiğiniz kasada kumanda gibi bir şey varmı kontrol için.

birde hocam önerdiğiniz kasa ve hocam asus kini değiştiririm büyük ihtimal psu yu. ve hocam önerdiğiniz kasada kumanda gibi bir şey varmı kontrol için.
hocam psu bu çok iyi diyorlar azcık araştırdım :

Son düzenleme:
@Jordan Barrett Güncel olarak şunları topla;
38-40K civarı yapıyor.

@Jordan Barrett Güncel olarak şunları topla;
38K civarı yapıyor.
hocam bunlarıda değerlendireceğim sağ olun. peki alacağım parçalar anakart falan uyar mı yani attığım parçalar güzel ve kaliteli bir pc kurulur mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı