R7 5800 RTX 3070 sistemde PUBG'nin 100 FPS vermesi normal mi?

Bilgisayar 24bin TL'ye denk geldi bizde fiyatına göre iyi sistem deyip aldık maalesef ama çalışanlar içinde sözde HyperX mi öyle bir makra söylemişlerdi
Hynix chipset kullanan bir markanın 16 GB'lık RAM'ini alabilirsiniz. Sıfır alırsanız uyumluluk sorunu yaşamanız halinde iade edersiniz. Biraz araştırdım ama chipset bilgisine ulaşamadım. Ben de GoodRam marka RAM kullanıyorum ve chipsetleri Hynix. Bu yüzden önerim bu:

Fiyatı da çok uygun. Tavsiyem eğer kredi kartı limitiniz varsa taksitle vade farkı olsa da alın. Çok zam gelebilir.

Hynix chipset kullanan bir markanın 16 GB'lık RAM'ini alabilirsiniz. Sıfır alırsanız uyumluluk sorunu yaşamanız halinde iade edersiniz. Biraz araştırdım ama chipset bilgisine ulaşamadım. Ben de Goodram marka RAM kullanıyorum ve chipsetleri Hynix. Bu yüzden önerim bu:

Fiyatı da çok uygun. Tavsiyem eğer kredi kartı limitiniz varsa taksitle vade farkı olsa da alın. Çok zam gelebilir.

Uğraşların için çok teşekkür ederim Allah razı olsun en yakın zamanda almaya çalışacağım.

Geri
Yukarı