R7 5800H ve RTX3060 Forest 2'de kaç FPS alır?

420645

Hectopat
R7 5800H ve RTX 3060 6 GB mobil ekran kartlı, 16 GB RAM dizüstü bilgisayara sahibim.
Son of Forest oyununda düşük ayarlarda ortalama kaç FPS alırım?

70-100 arası oynarsın, Low'a gerek yok oyunda optimizasyon sorunu var mı bilmiyorum da yüksekte bile rahatlıkla oynaman lazım.

70-100 arası oynarsın, Low'a gerek yok oyunda optimizasyon sorunu var mı bilmiyorum da yüksekte bile rahatlıkla oynaman lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun altındaki yorumda 40 FPS aldığından bahsediyor biri.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videonun altındaki yorumda 40 FPS aldığından bahsediyor biri.

Arkada nelerin açık olduğu bilgisayarın nasıl kullanıldığı önemli bir etken, dediğim gibi optimizasyon sorunu var mı bilmiyorum.

Hocam çatır çatır oynarsınız. Ben bile HD520 ekran kartlı i5 6200U işlemcili laptopta 40-50 FPS aralarında alıyordum. Üstelik sizin PC'niz onlarca katı bu laptopun. Siz düşünün artık.

Oyun ciddi derecede optimizasyon sorunlu. Oyunu steamden aldım. Arkada steam ve gamepower kulaklık uygulaması dışında başka bir şey çalışmıyor. Oyundan high ayarlar 1080p de kimi yerde 80 kimi yerde 20 fps alıyorum. Bende RTX 2060 var.

100 FPS alır aynı sistemde soğutucuyla bu FPS'ler.

Geri
Yukarı