R7 5800X için sıvı soğutucu önerisi

V1 kalmadı piyasada öncelikle en son nesil 3. nesil pompa var bir araştır istersen.

Kalmadı mı😀 kendin araştırmayıp bana araştır diyorsun ya, komiksin.

Kalmış işte:

Açıklamasını da yaptım ayrıca, okumuşsundur diye düşünmüştüm. Ama okumamışsın. Senin için tekrar ediyim.

V2 modelinde fan ve pompa sorunları giderildi fakat halen daha sesli fanları var ve performansı kötü.

Şimdi o hepsiburada sitesinde olanlar ellerinde olmadığı ama görünürlüğü bozmamak için 2 bin olan ürünü 10 bin yazıp sipariş etmesinler diye uğraşıyorlar. Bi aaraştır algoritmasını sonra tartışırız.

Şimdi o hepsiburada sitesinde olanlar ellerinde olmadığı ama görünürlüğü bozmamak için 2 bin olan ürünü 10 bin yazıp sipariş etmesinler diye uğraşıyorlar. Bi aaraştır algoritmasını sonra tartışırız.
O dediğiniz şey algoritma olmuyor yalnız.

Ayrıca V2 modeli de iyi değil, kötü. Hala ne diye babanızın malı gibi savunuyorsunuz ki? okuduğunu anlayan, az araştıran biri zaten kötü olduğunu anlar.

O dediğiniz şey algoritma olmuyor yalnız.

Ayrıca V2 modeli de iyi değil, kötü. Hala ne diye babanızın malı gibi savunuyorsunuz ki? okuduğunu anlayan, az araştıran biri zaten kötü olduğunu anlar.
Kullandığım ürünü anlatıyorum sadece kalkıp artic için ağlamıyorum. Herkes kendi görüşündeki gördüğü ürünlere yorumunu yapsın kalanına boş yapmayalım yaptıysan tavsiyeni yeterli faydan için teşekkür ederiz bütün forum adına.

Kullandığım ürünü anlatıyorum sadece kalkıp Artics için ağlamıyorum. Herkes kendi görüşündeki gördüğü ürünlere yorumunu yapsın kalanına boş yapmayalım yaptıysan tavsiyeni yeterli faydan için teşekkür ederiz bütün forum adına.

Hangi mesajımda ağlamışım? Tek bir mesajda önerdim ve daha da o model hakkında bir şey demedim.

Asıl sizin yaptığınız, bilmediğiniz, fikriniz olmayan konular hakkında "Kullandığım ürün." ergümanı yardımıyla saçma sapan konuşmaktan öte değil.

Ben bilgisayardan anlıyorum, soğutmaları da biliyorum kafasındaysanız acıyacağım halinize, bilgilendirin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı