R7 5800X için soğutma tavsiyesi

Vatan şartı olmazsa ve bütçe sabitse:

Belirli bir oranda değişkense:

Maalesef Vatan şart hocam.

3D modelleme yapıyorum hocam. Gerçi 5-6 ay içerisinde 2 tane daha RAM alabilirim. AM5 sistemlere bakmıştım fakat şu iki anakart arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz ve neden? Ona göre bir daha düşünebilirim. (AM5 toplarsam Cougar soğutma yerine üstte attığım Cooler Master'ı almam gerekiyor)

TUF daha iyi her türlü fiyat farkına değer bence bütçe varsa.
CM de fena değildir.

Bütçeyi bir tık zorlamayı denerim hocam AM5 alacak olursam. Eğer alırsam aşağıdakileri alacağım. Bir öneriniz var mıdır?

Kingston DDR5 8GB(1x8GB) 4800MHz CL38 Fury Beast Black Ram Bellek (KF548C38BBA/8) | Teknobiyotik (2x)

Bütçeyi bir tık zorlamayı denerim hocam AM5 alacak olursam. Eğer alırsam aşağıdakileri alacağım. Bir öneriniz var mıdır?

Kingston DDR5 8GB(1x8GB) 4800MHz CL38 Fury Beast Black Ram Bellek (KF548C38BBA/8) | Teknobiyotik (2x)
Vatan Bilgisayar şartı var dediniz ama RAM'ler Teknobiyotik üzerinden paylaşılmış?

Güzel sistem fiyatı hariç.
Bütçeyi az arttırıp Cougar'ı almanızı tavsiye ederim.
CM de sıkıntı çıkarmaz yine de alabilirsiniz.

Geri
Yukarı