R7 5800X işlemci ve 1050 Ti ekran kartı için anakart önerisi

omersrb

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Elimde R7 5800X işlemci ve NVIDIA GTX 1050 Ti ekran kartım var. Bu iki ürünüme göre ASUS B450M-K anakart uyumlu mudur?

ASUS A320M-K AM4 aldım ama bu uyumlu değil sanırım veya BIOS Update gerekiyor.

Burada benim için önemli olan Windows 7 64 Bit driver desteğinin olması gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Bütçe nedir? Ayrıca R7 5800X ve 1050 Ti ekran kartı ile Windows 7 desteği istemeniz garip geldi. Hele Microsoft bile Windows 7 için desteği kesmişken.

Merhabalar,

Elimde R7 5800X işlemci ve NVIDIA GTX 1050 Ti ekran kartım var. Bu iki ürünüme göre ASUS B450M-K anakart uyumlu mudur?

ASUS A320M-K AM4 aldım ama bu uyumlu değil sanırım veya BIOS Update gerekiyor.

Burada benim için önemli olan Windows 7 64 Bit driver desteğinin olması gerekiyor. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,
Bios update yapmanız gerekmekte.

windows 7 64 bit ile çalışan özel bir yazılım var ondan kaynaklı böyle bir sistem topluyorum. Bütçe 700 tl civarı.

Bütçe artarsa bunu almanız çok iyi olur.

5800X ile resmi olarak Windows 7 kullanamazsın, kurmak için bazı yollar var fakat 5.nesil Ryzen işlemciler ile olur mu bilmiyorum denemek lazım. Anakart için bütçe belirtir misin?

5800X ile resmi olarak Windows 7 kullanamazsın, kurmak için bazı yollar var fakat 5.nesil Ryzen işlemciler ile olur mu bilmiyorum denemek lazım. Anakart için bütçe belirtir misin?

Belirtti hocam, 700 TL.

Bios update ile bu işlemciyi kesin görür mü? Görür ise yarın servise götürüp yükseltme işlemini yaptırayım.

A320M-K ile 5.nesil Ryzen işlemcileri kullanamazsın, en son destek verdiği 3.Nesil o anakartın. Ayrıca 5800X ile A320M çipsetli bir anakart kullanmak çok saçma olur. Bütçene göre bu anakartlardan birine bakabilirsin.

Mortar Max bu fiyattan alınmaz, indirimle 600 TL bandına düştüğü olmuştu eğer o fiyatta yakalayabilirsen tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı