R7 5800x3D oyunda 81 derece

Bir sorun olmaz hocam, hayırlı olsun şimdiden.
Aynı işlemciyi kullanıyoruz. Stok fan daima 90 vs üstünü görür. Kule fan veyahut 240 mm sıvı soğutucu zorunlu hale getirmiş amd bu seri de. Farkında mısın bilmiyorum ama stok fan hiçbir şekilde verilmiyor.. Ve amd teknik servisini aradığımda,stok fan önermediklerini,minimum kule fan önerdiklerini söylediler. O derecelerin daha ilerisine çıkacaktır.

Aynı işlemciyi kullanıyoruz. Stok fan daima 90 vs üstünü görür. Kule fan veyahut 240 mm sıvı soğutucu zorunlu hale getirmiş amd bu seri de. Farkında mısın bilmiyorum ama stok fan hiçbir şekilde verilmiyor.. Ve amd teknik servisini aradığımda,stok fan önermediklerini,minimum kule fan önerdiklerini söylediler. O derecelerin daha ilerisine çıkacaktır.
240 mm sıvı soğutma kullanıyorum şuan ve herhangi bir oyunda 75 derecenin üstünü görmedim ultra ayarlarda ÖRN(GDW,Spiderman,Uncharted) ortalama 65 civarları gibi şuan

240 mm sıvı soğutma kullanıyorum şu an ve herhangi bir oyunda 75 derecenin üstünü görmedim Ultra ayarlarda örneğin(GDW, Spider-Man, Uncharted) ortalama 65 civarları gibi şu an

Ben de kule soğutucu kullanıyorum şu an CoD Warzone'da 80-83 derecelerde takılıyor. 240Mm'lik sıvı soğutucu almayı düşünüyordum. Acaba almış olduğunuz sıvı soğutucu nedir, önerir misiniz?

Ben de kule soğutucu kullanıyorum şu an CoD Warzone'da 80-83 derecelerde takılıyor. 240Mm'lik sıvı soğutucu almayı düşünüyordum. Acaba almış olduğunuz sıvı soğutucu nedir, önerir misiniz?
5800X3D bende de var. 60-65 derece ortalama. Yükseldiğini hiç görmedim. Buda benden tavsiye olsun sana . XIGMATEK AURORA 240 INTEL/AMD 2x120mm AT120 RAINBOW FAN CPU SIVI SOĞUTUCU fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da - Benim kullandığım bu. Çok memnunum.

Tamamdır dediğiniz gibi yapacağım soğutucu ve macun konusunda ama değişiklikleri yapana kadar bu sıcaklıklarda takılmaya devam etsem bir sıkıntı olur mu?
O islemciyi sogutamazsın ki bazı oyunlarda 80i 360mm sıvı sogutucu ile bile buluyor ancak muazzam bir hızı var bunun icin deger yani sıcak calısmasına goz yummak

Yeni konular

Geri
Yukarı