R7 5800x3D - RTX 3070 sistem nasıl?

Ben Amazon ve Hepsiburada çok aldım. Aras Kargo'ya denk gelmezsen veya satın alırken başka kargo seçersen sevinirim. N11 pek almadım bir şey diyemem. Çok popüler olan Trendyol kullananlar söylesin.:) iyi akşamlar.
Hocam biraz araştırma yaptım ama gücüm 3070ti yetiyor ne düşünüyorsunuz bu konuda

Yaptığınız yükseltmelere göz attığımda, çok iyi bir yükseltme yaptığınızı düşünüyorum. 5800x3D için saçma sapan iddialar atılmış. Ama incelemelere falan bakıldığında bazı oyunlarda 7800x3D işlemcisini bile geride bıraktığı oluyor. Ama bazı arkadaşlar 7500F'den bile kötü demiş ki bu tamamen bir saçmalık. Hazır Sistem taparlar genelde bu tarz şeyleri söylerler. Yok işte o fiyata RTX 4070 Ti sistem var, yok işte daha iyi sistem alırdın.

Zaten şu 7500F ile toplanmış hazır sistemleri gördükçe kusasım geliyor. Uygun fiyatlı DDR5 sistemler için tamamda, RTX 4070 Ti ile hatta RTX 4080 ile kullanılan hazır sistemler dolu. Zaten anakart olarak en ucuzu hangisiyse o olsun mantığıyla seçiliyor. Kesinlikle ileriye dönük olmuyor.

Sıfır bulmak mesele olanda çok abartı fiyat yazmış

Zorlarsan şöyle bir fiyatta böyle bir ürün var bu arada da Black Friday indiriminde inen bir ürün göremedim. Gören varsa yazdın.:D

Zorlarsan şöyle bir fiyatta böyle bir ürün var bu arada da Black Friday indiriminde inen bir ürün göremedim. Gören varsa yazdın.:D
Bütçeyi zorladım 30kya kadar sıfır almasam 2. el mi alsam diyorum

Geri
Yukarı