Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

R7 5800x3D RTX 4090 sisteme Samsung Odyssey Neo G9 alınır mı?

EqoBroTR

Decapat
Samsung Odyssey Neo G9 modelini almayı düşünüyorum. Ortalama kaç FPS alırım ve sistemim yeter mi merak ediyorum.
Sistemim:
RTX 4090 Suprim X
AMD Ryzen 7 5800x3D.

Oynadığım oyunlar:
Rust.
Battlefield serisi.
Hunt Showdown.
Valorant.

Son düzenleyen: Moderatör:
O Samsung monitörü kesinlikle almayın. Geniş uzun bir monitör istiyorsanız her bütçenize uygun bu modelleri inceleyin;

Büyük dikdörtgen tipi monitörden ziyade üst seviye -büyük- 4k monitör isterseniz kesinlikle bunları öneririm;

Bütçenizi bu düşündüğünüz Neo G9'un fiyatıni baz alarak önerdim, bu monitörler varken kesinlikli o alınmaz.

O sistem yeter de artar. Bence paranız varsa 360 Hz'e yönelin.

360Hz olarak ROG PG259QNR modeli var 1 tanede hikayeli oyunlar için monitör almak istedim

O Samsung monitörü kesinlikle almayın. Geniş uzun bir monitör istiyorsanız her bütçenize uygun bu modelleri inceleyin;

Büyük dikdörtgen tipi monitörden ziyade üst seviye -büyük- 4K monitör isterseniz kesinlikle bunları öneririm;

Bütçenizi bu düşündüğünüz Neo G9'un fiyatıni baz alarak önerdim, bu monitörler varken kesinlikli o alınmaz.

Bütçe sorunum yok fakat Samsung'un ne gibi dezavantajları var öğrenmek isterim

360Hz olarak ROG PG259QNR modeli var 1 tanede hikayeli oyunlar için monitör almak istedim

Bütçe sorunum yok fakat Samsung'un ne gibi dezavantajları var öğrenmek isterim

Üstte belirttiğim marka/modellerin samsungdan daha ileri özellikleri ve kullanılabilirlikleri olduğu için;

Önerdiğim monitörler IPS olduğu için, monitör sektöründe daha kaliteli ve başarılı oldukları için.

Kare tarzı önerdiğim monitörler ise Son model ve aynı inçte (27"-32")rakiplerinin olmadığı monitörler olması dolayısıyla.

Şu anda OLED 0.003 ms başka bir monitör yokken hele, önerdiğim bütün monitörler kendi sınıfına göre en iyisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı