R7 5825U çok mu ısınıyor?

Visual Studio 2022 kullanacağım ve LoL oynayacağım.

LoL CPU temelli bir oyun, VS 2022 genelde Intel işlemci sever ama AMD'de kullanılabilir elbette ve CPU gücü önemlidir. İkisi arasında seçilmesi gereken model kesinlikle 5825U Acer olur, maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi yazarsanız farklı öneriler sunabiliriz.

LoL CPU temelli bir oyun, VS 2022 genelde Intel işlemci sever ama AMD'de kullanılabilir elbette ve CPU gücü önemlidir. İkisi arasında seçilmesi gereken model kesinlikle 5825U Acer olur, maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi yazarsanız farklı öneriler sunabiliriz.
Yardımın için teşekkür ederim. Bu arada 10.000 TL bütçem var.

Ürün yorumlarında fan sesi çok çıkıyor ve hoparlör sesi az demişler :(.

Hoparlör hakkında bilgim yok fakat yaptığınız işleme göre fan sesi değişir, yük altında elbette fan sesi olacak. Laptoplar engellemesi zor bir durum.

Hoparlör hakkında bilgim yok fakat yaptığınız işleme göre fan sesi değişir, yük altında elbette fan sesi olacak. Laptoplar engellemesi zor bir durum.
Anladım ama yorumlarda birisi e-maillerde gezinirken ses çok çıkıyor demiş bu yorum içime şüphe düşürdü.

Düşünmeden al dostum Lenovo'yu. Şu modeli ablama aldım ben. Isınması normal AMD her zaman ısınır overclock varsa kapatman lazım, bende ısınma sorunu yok 50 derece bile olmuyor sıcaklık.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ettacanta-p-HBCV00003Y96U2?magaza=weblegelsin
Fiyatı fazla.

Anladım ama yorumlarda birisi e-maillerde gezinirken ses çok çıkıyor demiş bu yorum içime şüphe düşürdü.

Aspire 5 kasası güzel bir model, tek fanlı hem de. O kadar nasıl ses çıkarıyor veya yükseklik anlayışı nedir yorumu yazan kişinin bilmiyorum. Kendim aktif kullanmadım fakat kasa olarak güzel.

Aspire 5 kasası güzel bir model, tek fanlı hem de. O kadar nasıl ses çıkarıyor veya yükseklik anlayışı nedir yorumu yazan kişinin bilmiyorum. Kendim aktif kullanmadım fakat kasa olarak güzel.
Yardımınız için teşekkür ederim yakın zamanda Acer laptopu almaya çalışacağım o zaman.

Neden, Acer olan laptopun işlemcisi daha iyi değil mi?

O kadar da çok büyük bir fark yok hocam. Lenovo'nun bu tip ofis tipi laptopları ölümsüz oluyor bizzat kendim kullandım 2 markayı Acer laptop 4 sene sonra mevta oldu ama Lenovo 9 senedir hala çok iyi. Ve Acer'in teknik desteği rezalet.

Geri
Yukarı