R7 5825U laptop CS:GO'da kaç FPS verir?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 558
Evet 100 liraya kadar kasa düşebilir. Haftada 2 kasa hakkın var ama oyunu 250 liraya satın alman gerekiyor bunun için. Her hafta düşecek olan kasaların da pahalı kasa olacağının garantisi yok. Yani 2-3 liralık kasa da düşebilir. Bu kasaları düşürmek için de zaman harcayıp oyunu uzun süre oynaman gerekir.

Yani oyunu seviyorsan satın al ama "kar" elde etmek için yapacaksan harcadığın zamana değmez.
Tamamdır hocam.

Para kazanamıyacağımı söylüyorsunuz. Peki para kazanabileceğim bedava bir oyun var mı? Arkadaşım ETS 2'de oluyor dedi bende ETS var bir de bu indirimde Payday 2 almıştım.

Bedava oyun yok fakat ugulama var. Gcskins, bende CS'yi eskiden oynuyordum fakat son 2 senedir oynamıyorum ona rağmen geçen yaz bu uygulama ile 70TL kazandım. Uygulama şöyle çalışıyor, uygulamayı indirdikten sonra hesap açıp bilgisayardan anket tamamla (telefondada yapılıyor ama tavsiye etmiyorum sadece saçma reklam görevleri var) ve coin kazan bu sayede yeni kasalar açabilir ve yeni skinler kazanabilirsin ayrıca Steam trade ıdni telefondan girip kaydedersen çıkardığın skinleri kendi hesabına çeker ve satabilirsin ama şanslı olman lazım (bana en başa 50krluk, ileride daha iyi kasalar açarak 20-25 TL'lik skinler çıkarmıştım. (şansa bağlı bir durum)) en başta sana biraz coin verecek ve eğer başkasının (mesela benim) kodumu girersen oradanda coin verecek (tek seferlik) bu sayede fazladan coin ile başlayacaksın ayrıca bilgisayardan giriş yapıp adgate görevlerinden anket tamamlarsan biraz daha coin kazanıp kasa açabileceksin. (anketi tamamlamana gerek yok ben uyumadan önce 100C'lik ve 30dakikalık anketi başlatip tüm gece açık bırakıyordum sabaha 100C geliyordu(belki düzeltmişlerdir bilmiyorum)) buradan para kazanabilirsin :).

Belki işine yarar diye yazdım. Umarım işine yarar, iyi oyunlar!:D (umarım ban yemem)

Yeni konular

Geri
Yukarı