R7 5825U laptop CS:GO'da kaç FPS verir?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 557

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
CS:GO'daki kasalar ile falan Steam'da para kazanabiliyormuşuz, ben de CS:GO indirmeye karar verdim şu an iniyor. Sizce CS:GO'da Ryzen 7 5825U işlemcili 8 GB RAM'li laptopta kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'daki kasalar ile falan Steam'da para kazanabiliyormuşuz, ben de CS:GO indirmeye karar verdim şu an iniyor. Sizce CS:GO'da Ryzen 7 5825U işlemcili 8 GB RAM'li laptopta kaç FPS alırım?

İlk önce CS de Prime sahibi olmanız gerek kasa düşürmek için laptop FPS'i bilmiyorum fakat kasmaz gayet rahat oynarsınız.

Oyunu parayla satın almazsan yani seçkin olmazsan kasa vs düşüremezsin ve para kazanamazsın. Zaten para kazanmak kar etmek için alınacak bir oyun değil. Seviyorsan al sevmiyorsan alma. Ücretsiz yani seçkin olmadan oynanmaz hilelerden dolayı.

CS:GO'nun Premium sürümünü almanız gerekiyor diye biliyorum kasa düşürmek için. İnternet üzerinden testlere bakabilirsiniz. Tahminimce 60 ve üstü olarak oynarsınız. RAM'den dolayı ara sıra problemler olabilir.

CS:GO'nun Premium sürümünü almanız gerekiyor diye biliyorum kasa düşürmek için. İnternet üzerinden testlere bakabilirsiniz. Tahminimce 60 ve üstü olarak oynarsınız. RAM'den dolayı ara sıra problemler olabilir.
Oyunu parayla satın almazsan yani seçkin olmazsan kasa vs düşüremezsin ve para kazanamazsın. Zaten para kazanmak kar etmek için alınacak bir oyun değil. Seviyorsan al sevmiyorsan alma. Ücretsiz yani seçkin olmadan oynanmaz hilelerden dolayı.
İlk önce CS de Prime sahibi olmanız gerek kasa düşürmek için laptop FPS'i bilmiyorum fakat kasmaz gayet rahat oynarsınız.
Para kazanamıyacağımı söylüyorsunuz. Peki para kazanabileceğim bedava bir oyun varmı? Arkadaşım ETS 2'de oluyor dedi bende ETS var birde bu indirimde Payday 2 almıştım.

Kolay değil hocam zaten arkadaşım zamanında oyun oynamış Steam'de pazarda satıyordu 40,50 kuruşa. O açıdan dedim.

Evet 100 liraya kadar kasa düşebilir. Haftada 2 kasa hakkın var ama oyunu 250 liraya satın alman gerekiyor bunun için. Her hafta düşecek olan kasaların da pahalı kasa olacağının garantisi yok. Yani 2-3 liralık kasa da düşebilir. Bu kasaları düşürmek için de zaman harcayıp oyunu uzun süre oynaman gerekir.

Yani oyunu seviyorsan satın al ama "kar" elde etmek için yapacaksan harcadığın zamana değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı