R7 7700X ve RTX 4060 Ti sistem toplama

lexax

Picopat
Daha fazla  
Selam. Sadece internet bilgimle sistem parçaları topladım. Satın almadan önce sistemde uyumsuz veya gözden kaçırdığım bir şey var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
  • AMD Ryzen 7 7700X.
  • ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 16 GB.
  • ASUS Prime B650-Plus
  • Corsair 2x16 GB 5020MHz DDR5 RAM.
  • Corsair iCUE H100i RGB Elite( sıvı soğutma)
  • Corsair RM850 2021'er 850W.
  • WD Black SN770 1 GB.
(Bütçeden biraz kısmam gerekirse işlemciyi Ryzen 7 5800x3D düşürebilirim. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Sadece internet bilgimle sistem parçaları topladım. Satın almadan önce sistemde uyumsuz veya gözden kaçırdığım bir şey var mı? Önerilerinizi bekliyorum.
  • AMD Ryzen 7 7700X.
  • ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti OC 16 GB.
  • ASUS Prime B650-Plus
  • Corsair 2x16 GB 5020MHz DDR5 RAM.
  • Corsair iCUE H100i RGB Elite( sıvı soğutma)
  • Corsair RM850 2021'er 850W.
  • WD Black SN770 1 GB.
(Bütçeden biraz kısmam gerekirse işlemciyi Ryzen 7 5800x3D düşürebilirim. )

Maksimum bütçe nedir? Bu sistem ne kadar tutuyor? Kötü bir toplama olmuş.

Toplama önermem pahalıya patlar. Hazır sistemler daha uygun olur. Bütçe belirtirsen yardımcı olurum sana dostum.

Yurt dışında oturuyorsanız maalesef yardımcı olamam. Yurt dışı piyasası ve siteleri hakkında bir bilgim yok.

Ama sistemden gördüğüm üzere birkaç eksiyi anlatayayım. 850W Power aşırı fazla bu sisteme. 16 GB 4060 Ti para tuzağı 8 GB al performans olarak fark yok. Onun dışında güzel sistem ancak yurt dışı olarak daha iyi öneriler bulunur gibi. Yurt dışında oturan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar size.

Herhangi bir bütçe kısılma durumunda da işlemciden kısma. Kısacaksan da 7500F 7600 gibi işlemcilere düş. Onun dışında da pek yardımcı olacağım konu yok maalesef. Türkiye içerisinde olsaydınız güzel önerilerde bulunabilirdim.

Tavsiyem yarın sabah aktif saatler de konu açın.

Son düzenleme:
Yurt dışında oturuyorsanız maalesef yardımcı olamam. Yurt dışı piyasası ve siteleri hakkında bir bilgim yok.

Ama sistemden gördüğüm üzere birkaç eksiyi anlatayayım. 850W Power aşırı fazla bu sisteme. 16 GB 4060 Ti para tuzağı 8 GB al performans olarak fark yok. Onun dışında güzel sistem ancak yurt dışı olarak daha iyi öneriler bulunur gibi. Yurt dışında oturan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar size.

Herhangi bir bütçe kısılma durumunda da işlemciden kısma. Kısacaksan da 7500F 7600 gibi işlemcilere düş.
Anladım teşekkürler. Zamanınız varsa bu ürünleri alıcağım siteye bir göz atıp piyasa hakkında fikir sahibide olabilirsiniz .
https://www.galaxus.at/de

Yeni konular

Geri
Yukarı