R7 7800x3D - RTX 4060 Ti sistem toplama önerisi

alocap

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler dilerim herkese. Bir konu hakkında görüşlerinize ve tavsiyyelerinize ihtiyacım var. Elimde MSI Ventus 3X 4060 Ti OC Edition ekran kartı mevcut. Kendim şahsi kullanacağım bir oyun bilgisayarı toplama kararı aldım. Elimde mevcut olan ekran kartını değiştirme ihtiyyacı duymadım daha çox rekabetçi tarzı oyunlar CS2, Warzone, Apex tarzı oyunlar oynadığım için işimi gördüğünden dolayı değiştirmeye ihtiyyac duymadım. 4060 Ti yanına geleceğe dönük bir sistem toplamak için Ryzen 7 7800x3D işlemci, kasa olarak da ASUS GT502 kasasını tercih ettim. Bu sistemin yanına gelece dönük olduğu için oyun amaçlı kullanıma uygun olarak anakart ve soğutma (sıvı soğutma) tarafında kararsız kaldım. Bütçe sorun değil iyi performanslı bir sıvı soğutma almak istiyorum amma piyasaya baktığımda seçeneklerin çok olduğunu gördüm tam olarak karar veremedim. Bu sistemin yanına uygun anakart ve sıvı soğutma, PSU önerilerinizi almak isterdim şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

PCI 5 Destekli ileriye yönelik anakart önerim

İşlemci Soğutucu Olarak Kasa Siyah İse

Kasa Beyaz İse

1. Öneri: Amazon.com.tr

2. Öneri: https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...sogutucu-p-44382?utm_campaign=akakce&v=1.72.6

Yeni konular

Geri
Yukarı