R7 7800X3D sistem iyi midir?

fasalisso

Centipat
Daha fazla  
Anakartı üst düzey bir anakart mı, performansı ve anakarttaki ses chipi üst düzey mi? Önerdiği sistem iyi midir?

Screenshot_20231012-203545_Chrome.jpg
Screenshot_20231012-203521_Chrome.jpg
Screenshot_20231012-203509_Chrome.jpg
Screenshot_20231012-203537_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yorumlamak için fiyatı da bilmek gerekiyor. Ekran kartı işlemciye göre biraz güçsüz kalmış. Toplam bütçe belirterek hazır sistem önerisi için konu açmanı tavsiye ederim. Ayrıca böyle bir sisteme Gen 3 SSD hakaret olmuş, ne kadar DRAM'li bir model olsa da.

Hocam o işlemciye 3060 mi? Bütçe söyleyin başka sistem önerelim.

360 Hz olan monitör için bu sistemi önermişti çok vermek istemedim fiyat olarak, FPS oyunları profesyonel olarak oynuyorum onun için istemiştim sistemi ama anakartında üst düzey olmasını istiyorum ses chipi konusunda ve oyunlardaki performans konusunda. 46k civarı tutar demişti fiyat.

Bunu yorumlamak için fiyatı dabilmek gerekiyor. Ekran kartı işlemciye göre biraz güçsüz kalmış. Toplam bütçe belirterek hazır sistem önerisi için konu açmanı tavsiye ederim. Ayrıca böyle bir sisteme gen 3 SSD hakaret olmuş, ne kadar DRAM'li bir model olsa da.

Toplama yapacağım hazır sistem değil yukarıda yazdım alma nedenini.

Yardımcı olacak yok mu?

Hocam o işlemciye 3060 mi? Bütçe söyleyin başka sistem önerelim.

Orada mısınız bakacak yok mu?

Bunu yorumlamak için fiyatı dabilmek gerekiyor. Ekran kartı işlemciye göre biraz güçsüz kalmış. Toplam bütçe belirterek hazır sistem önerisi için konu açmanı tavsiye ederim. Ayrıca böyle bir sisteme gen 3 SSD hakaret olmuş, ne kadar DRAM'li bir model olsa da.

Bakabilecek misiniz?

Son düzenleme:
Hocam tam bütçeniz 46k mi ona göre birkaç sistem atacağım
360 Hz olan monitör için bu sistemi önermişti çok vermek istemedim fiyat olarak, FPS oyunları profesyonel olarak oynuyorum onun için istemiştim sistemi ama anakartında üst düzey olmasını istiyorum ses chipi konusunda ve oyunlardaki performans konusunda. 46k civarı tutar demişti fiyat.

Toplama yapacağım hazır sistem değil yukarıda yazdım alma nedenini.

Yardımcı olacak yok mu?

Orada mısınız bakacak yok mu?

Bakabilecek misiniz?

Hocam tam bütçeniz 46k mi ona göre birkaç sistem atacağım.

Benim amacım FPS oyunlarında en iyi performansı almak. Monitörü değiştirmesek sabit kalsa olur mu 360Hz olarak bu uygun gibi tepkime süreside iyi 0.5 ms, bir de anakartı üst düzeymi bu attığımın, anakartın ses çipi yongası en iyisi olsun. Toplama lazım bana sistemde hazır sistem olmayacak. 46k civarı bütçe söylesem en iyi performansı alabilir miyim FPS oyunlarında, üstteki yazdıklarımı karşılıyorsa 46k civarı olsun.

Son düzenleme:
Benim amacım FPS oyunlarında en iyi performansı almak. Monitörü değiştirmesek sabit kalsa olur mu 360Hz olarak bu uygun gibi tepkime süreside iyi 0.5 ms, bir de anakartı üst düzeymi bu attığımın, anakartın ses çipi yongası en iyisi olsun. Toplama lazım bana sistemde hazır sistem olmayacak. 46k civarı bütçe söylesem en iyi performansı alabilir miyim FPS oyunlarında, üstteki yazdıklarımı karşılıyorsa 46k civarı olsun.

Her şey dahil 46K mı dostum? İyi bir ses kartlı kulaklık alabilirsin.

Her şey dahil 46k mı dostum? İyi bir ses kartlı kulaklık alabilirsin.

Ses kartı kulaklık var ama yeterli gelmiyor. Anakart ve ön panelin iyi olması çok önemli. Evet monitörde dahil.

Kimse cevap vermeyecek mi sebebini yazdım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı