R7 M340 sistemde Minecraft "GLFW Error 65542" hatası

adnanaral

Hectopat
minecraft sıkıntı.PNG

AMD(21.2.2) son güncellemesini yaptıktan sonra Minecraft'ta böyle bir hata aldım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip eski sürücülerden birini yükledim fakat buna rağmen düzelmedi. Ekran kartı sürücüsünü silince Minecraft'a girebildim ama sürücüyü tekrar yükleyince aynı hata geliyor. Bu arada bu hatayı almaya başladığım zaman Minecraft TLauncher idi sonra orijinal Minecraft aldım ve aynı hatayı tekrar aldım. Ekran kartı R7 M440 (R7 M340 olarak geçiyor) işlemci grafik kartı ise Intel HD 620.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 916083

AMD(21.2.2) son güncellemesini yaptıktan sonra Minecraft'ta böyle bir hata aldım. DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip eski sürücülerden birini yükledim fakat buna rağmen düzelmedi. Ekran kartı sürücüsünü silince Minecraft'a girebildim ama sürücüyü tekrar yükleyince aynı hata geliyor. Bu arada bu hatayı almaya başladığım zaman Minecraft TLauncher idi sonra orijinal Minecraft aldım ve aynı hatayı tekrar aldım. Ekran kartı R7 M440 (R7 M340 olarak geçiyor) işlemci grafik kartı ise Intel HD 620.

Hocam Çözebildinizmi Ayni Hata bende de Var Benim Ekran Kartları da Sizinkiyle Ayni

Maalesef çözemedim fakat sorunun ne olduğunu anladım sanırsam ekran kartıyla ilgili bir şey o güncellemeyi yaptıktan sonra bozuldu zaten size tavsiyem Microsoft Store'dan alın Minecraft'ı sorun yaşamazsınız.
Microsoft Storeden Alinca İstediğim Sunucularda Oynayamam Bide Bugün Amdnin Driverini Silip Öyle Denedim Oyun Açıldı Sonra Bilgisayari Yeniden Baslattim Yine Oyuna Girdi Biraz Oynadım Bilgisayari Kapattım Tekrar Açtığımda Açılmadi Yinr aynı Hatayı Verdi. Burdan Yola Çıkarak Çözüm Bulabilirmiyiz

Yeni konular

Geri
Yukarı