R7 M440 devreye girmeme sorunu

kürşat2222

Hectopat
Daha fazla  
R7 M440 ekran kartı her oyunda devreye girmiyor. Knight Online oynuyorum 3 FPS alıyorum ve devreye girmiyor. Fakat Metro 2033'e giriyorum rahat rahat oynuyorum, anlamadım tüm ayarları yaptım AMD'den. Var mı çözümü bilen?

Hocam laptoplarda varsayılan ekran kartını değiştirmek için oyuna sağ tıklayıp -ekran kartın R7 M440 imiş- R7 M440 ile çalıştır v.b bir şey olması lazım. Ekran görüntüsü atabilir misin ? Yalnız şöyle at, oyuna sağ tıklayıp, oradaki menüyü çekip at.

Hacım o kadar da cahil değiliz, biliyoruz herhalde öyle bir şey yok. Sağ tuşta grafik işlemciyle çalıştır olması lazım ama yok öyle birşey. AMD ayarlarından yüksek performansı falan seçtim, 1 haftadır uğraşıyorum. İnternette yazan her türlü şeyi denedim. Cahil de değilim bu konularda. Daha derin cevaplar bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacım PC formatladım, tüm driverları kendi sitesinden yükledim. Başka hiç bir yerden yüklemedim. Her şey güncel. AMD ayaları performans için de ayarlı. Direk oyunları yükledim girdim, KO yine kasıyor. Metro kasmıyor. Just Cause 3 indirdim o da yetersiz bellek diyor, o da kasıyor. Onun kasmasına imkan yok ama oyunun kasma ihtimali yok. High'da oynatıyor videolarda. Herşey Low, Off yine kasıyor aşırı derecede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı