R7 M445 Blender Cinema 4D Performansı

Eno6223

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda animasyon yapımına merak sardım. Yakın bi arkadaşım bu konuda uzman olmasada bilgisi ve tecrübesi olan biri bu iş için bi notebook almak istediğimi söyledim. (kasa benim için pek uygun değil) donanım ve programlar hakkında pek bilgim olmadıgından anlattıkları kadarıyla bi fikir sahibi oldum. Gösterdiğim bilgisayarlar icinden söylediklerine göre kafamda şöyle bi fikir oluştu.

AMD R5 ekran kartlari orta, R7 yükseğe yakın, R9 yüksek. GTX haric diger nividialar çöp diye 3 gün içinde bu yanlış fikirlerle aldiğim R7 M445 4 GB 7.nesil i7 8 GB RAM bilgisayardan pisman oldum. Ekran kartinin 4gb olmasinin önemsiz olduğunu sonradan fark ettim. İnternette animasyon icin bilgisayar toplayanlara bakiyorum hep yüksek ekran kartlari seciyor.

Bu ekran kartiyla blender cinema 4D gibi programlari kullanabilir miyim ? En azindan assassins creed unity oynamak istiyordum. Çok oyun oynamiyorum zaten açar mı ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı