R9 270 CS:GO Performans Sorunu

741sasa741

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Veri tabanı programcısı
Bilgisayarımda Asus R9 270 OC Edition 2GB 256 Bitlik ekran kartı kullanmaktayım. 2 gün önce bilgisayarıma Dreamspark üzerinden Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update yükseltmesini kurdum. Bunu kurmadan önce Windows 10 deneme sürümünü kullanmaktaydım. Ancak Windows 10 deneme sürümünü kullanırken CS:GO üzerinden aldığım FPS 100-240 arası değişmekte en yüksek ayarlarda oyunu akıcı bir şekilde oynamaktaydım. Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update kurulumunu yapıp Windows'u etkinleştirdim ancak bu sefer CS:GO FPS değerim 30-60 arasına düştü. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çünkü tüm seçenekleri denememe Asus GPU Tweak üzerinden ekran kartını Gaming seçeneği ile OC etmeme rağmen görüntü ayarlarını en düşüğe almama rağmen bile FPS 30-60 arasında. Yardımcı olanlar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede var Win8.1 R9 380 full ayarlarda cs go 60 fps yi göremiyorum 45 lerde geziyor.Bende çözemedim ama şunu dene ilk oyununda sorun cıkmıycak kapatıp acınca tekrar eski hale gelicek ,aygıt yöneticisinden driveri silip tekrar kur ve cs go ya gir.

Evet. Tüm sürücüler kurulu. Ekran kartı olarak harici ekran kartı ile açıp açmadığını nasıl kontrol edebilirim? Bildiğim kadarıyla bu olay sadece laptop bilgisayarlarda geçerlidir. Masaüstü bir bilgisayar kullanmaktayım. Bu bağlamda önerebileceğiniz çokta ileri seviye olmayan Over Clock işlemi varsa söylerseniz sevinirim veya bu işlem rehberine nereden ulaşırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı