Çözüldü R9 270 renk bozulmalarının kaynağı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konu oluştur _ Technopat Sosyal - Opera 17.06.2021 13_15_19.png

Başlıkta belirttiğim gibi elime R9 270 geçecek. Videoya baktığımda açılışta bir sıkıntı yok ama Windows geldiğinde pembe renkler oluşuyor. Neden olmuş olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, ayrıca Radeon Software kullanıyorsanız özel renk ayarı açık olabilir.

Ekran kartı daha elime gelmedi :)
Konuyu kapatabiliriz sorun çözümü tuhaf aslında. Önce driver kurdum siyah ekran geldi sonra yeniden başlattım Revo ile sildim tekrar kurdum yeşil çizgiler vs gitti. Ekran kartının köprüsünü upgradeledim 3X olan şey 2X de çalışıyor nedeni anakartan dolayı gamer anakartı değil ve 4. nesil işlemci için tasarlanmış. Bu arada gelen ürün 270 değil 270X metroyu Full'de 60 FPS sapit oynuyorum aşırı gerçekçi. (Metro 2033 Redux ve last light Redux exodus Low'da 50 FPS akıyor.)
Evet, ayrıca Radeon Software kullanıyorsanız özel renk ayarı açık olabilir.

Ekran kartı daha elime gelmedi :)
Konuyu kapatabiliriz sorun çözümü tuhaf aslında. Önce driver kurdum siyah ekran geldi sonra yeniden başlattım Revo ile sildim tekrar kurdum yeşil çizgiler vs gitti. Ekran kartının köprüsünü upgradeledim 3X olan şey 2X de çalışıyor nedeni anakartan dolayı gamer anakartı değil ve 4. nesil işlemci için tasarlanmış. Bu arada gelen ürün 270 değil 270X metroyu Full'de 60 FPS sapit oynuyorum aşırı gerçekçi. (Metro 2033 Redux ve last light Redux exodus Low'da 50 FPS akıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı