R9 270X Marka ve model seçimi

Schulze

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
R9 270X GTX 650 Ti Boost'tan çok daha iyidir. Lütfen yanlış yönlendirme yapmayın.
Evet size katılıyorum. Fakat arkadaşımız Nvidia tarafından ve 500 tl'yi geçmeyecek bir ekran kartı da önerir misiniz demiş. Siz de lütfen dikkatli okuyunuz.

R9 serisinde Asus seçilmemeli dual-x 'de çok iyi bir soğutma sistemi değil en doğrusu (eğer marka takıntınız yoksa) :

3. Powercolor r9 270x gddr5 2gb 256bit amd radeon dx11.2 ekran kartı - vatan bilgisayar
Asus R9 270X Directcu 2 Top 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar Şuna bir bakmanızı öneririm.

Evet R9 serisinde ASUS önerilmez ancak bu R9 270/270X için geçerli değil. @Evrense! de R9 270 DCU II almıştı. Çok sessiz ve çok iyi soğutuyordu. :) Bu durumda R9 270 DCU II alınmalı. :)

Evet R9 serisinde ASUS önerilmez ancak bu R9 270/270X için geçerli değil. @Evrense! de R9 270 DCU II almıştı. Çok sessiz ve çok iyi soğutuyordu. :) Bu durumda R9 270 DCU II alınmalı. :)

Bende Asus R9 270X kullandım yeni topladığım sistemde. Sistemi bugün mağazaya gidip siparişini verdim akşam gelip teslim alın dedi. :)
Hayırlısı bakalım inşaAllah pişman olmam. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı