GTX970 Marka ve Model Seçimi

Evansel

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba.
Ben oyun bilgisayarı topladım, her şey tamam fakat ekran kartı alacağım ve oyunlara hitap etmesini istiyorum. GTX 970 bakıyorum ancak oda kendi içinde birçok versiyona ayrılmış; Bunları ayıran özellikler nedir ve oyun için özellikle hangi farklılık göz önüne alınmalı ?
Max 1400 TL bütçem var tavsiyeleriniz nedir ? Şimdiden teşekkürler :)

Ekran Kartları Nvidia ve Ati Ekran Kartı Modelleri - Vatan Bilgisayar

• Anakart: Gigabyte Z97X- Gaming 3
  • İşlemci: i5 4590 CPU 3.30 ghz
  • RAM: 8 GB
  • Sistem: Windows 7 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 1500 TL yapabilirseniz Galax HOF veya Evga FTW modeli var. Alamazsanız Gigabyte G1 Gaming modelini alabilirsiniz. HOF'un özellikleri en hızlı GTX 970 olması, faz sayısı, PCB kalınlığı ve özel GPU'su olması. İşletim sisteminizide Windows 8.1 yaparsanız daha iyi olur

Evga FTW ve Gigabyte G1 modellerini tek geçerim. Galax HOF'da güzel bir alternatif olabilir. O.C ile işim yok diyorsanız Evga SuperClock, MSI T.F, Galax SOC ve Asus Strix modellerini düşünebilirsiniz. Bu arada Galax ile ilgili bir ön yargınız olabilir belki. Türkiye de adını çok duyurmuş bir marka değildir. Ben kendim Galax SOC kullanıyorum ve çok memnunum. Gerek sessizliği, gerek sıcaklık değeri(FX 8150'den daha serin çalışıyor) bakımından çok iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı