R9 280 Dual-X GTA 4'ü Hangi Ayarda Oynatır?

HeLLForce

Hectopat
Daha fazla  
Beyler steam'den 40TL'ye Grand theft auto IV alacağım ama optimizasyon sorunlu bi oyun olduğu için benim ekran kartım açar mı? Torrent'den indirmiştim oyunu, kasıyordu fakat klavyeyi oynatınca kasıyordu.

Ekran kartım : R9 280 dual-x hangi ayarlarda açar ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabı sen zaten vermişsin "torrenten indirdim oyun kasıyordu" iyi günler.

Ama ben şöyle diyorum, oyunu kurdum ilk bir sürü hatalar aldım. Sonra ayarları full yaptım, mouse ile etrafa bakıyordum fps sabit 60 oluyordu. Araba ile gidiyordum yani W tuşunu 1 kere basınca oyunun fps'si direk düşüyordu. Korsan olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum, yani boşuna almayayım steam'den. Zaten o ekran kartına kasması da normal değil.

Ben HD6570 gibi bir ekran kartı ile 2GB RAM'e rağmen 1680*1050 çözünürlükte Low ayarlarda 28-35 fps arası oynuyorum senin ekran kartında full ayarlarda hiçbir sıkıntı olmaz rahat ol.

Oyunun korsan versionunda çok fazla kasma sorunu var. Orjinal şekilde satın alırsan oyunu bütün güncellemelerden faydalanabilirsin ve kasma sorunu ortadan kalkar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı