R9 280 Oyun Bilgisayarı Toplama

GorkemS

Hectopat
Daha fazla  
Cevap bekliyorum.

Screenshot_2015-11-22-00-15-48.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual kit almanızın size faydasından çok zararı olur. Anakartınız dual kit desteklemiyor ve 2 tane RAM yuvası var ilerleyen zamanlarda RAM yükseltmek isterseniz size sıkıntı çıkarır. Size tavsiyelerim ise Sapphire marka satın almayın, HDD yi WD Caviar Blue alabilirsiniz, en son olarakta bütçenizi biraz daha zorlayıp r9 380 almanızdır. Şimdiden hayırlı olsun

Arkadaşlarında dediği gibi dual kit ramın sana zararı olur.

Ekran kartını biraz daha yükseltebilirsen r9 380 yapabilirsen iyi olabilir.R9 380 in mimarisi yeni olduğu için dx.12 tam destekliyor.dx 12 sana bi artısı olurmu onu tam olarak kestiremiyorum ama olma ihtimali yüksek.

Şu anda GTA 5'e yavaş yavaş DX12 desteği geliyor ve oyunu Sapphire R9 285 ile 1440P'de akıcı bir şekilde oynayabilen var. Gelecek oyunlardaki performans artışını siz düşünün:D.

Aynen.O yüzden yeni pc toplayacaksanız yeni mimarilere yönlenin.Mesela r9 280X r9 380 den daha iyi bir kart.Vatanda aralarında 9-10 tl fark var.Diceksin 9-10 tl verip iyisini alim.Ama r9 280X mimarisi eski ve fazla güç çekiyor.O Yüzden her zaman yeni mimarilere yönelmekte fayda var.

Arkadaşlarında dediği gibi dual kit ramın sana zararı olur.

Ekran kartını biraz daha yükseltebilirsen r9 380 yapabilirsen iyi olabilir.R9 380 in mimarisi yeni olduğu için dx.12 tam destekliyor.dx 12 sana bi artısı olurmu onu tam olarak kestiremiyorum ama olma ihtimali yüksek.
Burak kardesim i5 6600 yerine i5 4400 kullansan daha iyi olmazmi hem daha masrafli olur birde artan paraylada arkadasimiz ssd alir

Ben burak değilim :).i5 6600 ile i5 4400 seçim yapmış olsam bende i5 6600 seçerdim.Orda sorun yok.Fakat i5 6600 yerine i5 4460 veya i5 4590 koymak daha makul olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı