R9 280 ve i3 9. nesil sistem Red Dead Redemption 2 açar mı?

bedokaptanCCL

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar, 2 gün önce yeni bir bilgisayar aldım ve bilgisayara Red Dead Redemption 2 yüklemek istiyorum ama sistemimden pek emin değilim, sizce sistemim oyunu açar mı? Açarsa nasıl FPS alırım? Grafikler nasıl olur?

sistem:
8 GB RAM.
Intel Core i3 9. nesil
AMD Radeon R9 280 3GB.
Win 10 Pro (2015)
Yeterli alan var

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet minimumda önerilen ekran kartı bu zaten. Performansına şuradan göz atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM ile biraz drop sorunu yaşama ihtimaliniz var ama oynanabilir bir deneyim olacağını düşünüyorum.

Adamlar optimizayon onusunda efsaneler zaten. GTA IV hariç diğer oyunları çok iyi optimize edilmiştir. Vulkan ile de stabile performans olayını da yaptılar. Cidden çok iyi.

Şimdi desem i3 10110U 8 RAM ve UHD ile bende redemption 2 açabilir miyim? Yoksa Minecraft modlu Survival dünyasında mı takılayım😀.
4 GB VRAM var.

Şimdi desem i3 10110U 8 RAM ve UHD ile bende redemption 2 açabilir miyim? Yoksa Minecraft modlu Survival dünyasında mı takılayım😀.

İmkanı yok hocam. Tabi oyunu açarsınız ve şanslı iseniz girebilirsiniz bile ama 15-18 FPS alırsınız anca. Acı gerçekler.

Geri
Yukarı